SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
odpusc tego ungena jak to zagadka . malo pewnych enanow/

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja przy niskich dawkach mialem znacznie lepszy wynik. Ponad skale do tefo estro mocno podniesione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
a ktos slyszal o testach ZAFA?

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strike5
odpusc tego ungena jak to zagadka . malo pewnych enanow/


to co polecisz pewnie będzie pewniejsze od unigena

BigMen
Ja przy niskich dawkach mialem znacznie lepszy wynik. Ponad skale do tefo estro mocno podniesione.


miałeś tak samo słaby wynik jak BESTIAXXL. Delikatnie ponad norme.

Zmieniony przez - kzk16 w dniu 2013-07-26 16:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
strike5
odpusc tego ungena jak to zagadka . malo pewnych enanow/


pit81
lipa! znowu prop zamiast enana, jak masz dojscie to alpha cypio daje rade.


jakies badania czy cos? czy po prostu rzucanie slow na wiatr?

śmiecham z takich opinii niektorzy widze nie odrozniaja obecnie latajacego genesisa (który notabene nie ma juz nic wspolnego z unigenem, obecnie latajace genesisy to zwykłe piwniczniaki z lepszym badz gorszym stężeniem) od unigena. chcoiaz zawsze śmiechowe akcje byly na sfd, lepsze i gorsze wersje alphy, jedne na wschod, inne na zachod, inne na antarktyde szkoda ze tylko tutaj można takie rzeczy wyczytac.

enan unigen jak najbardziej ok. enan, cypio, bold, deczka z alphy rowniez ładnie dzialaja obecnie wlasnie mam przeskok z enana na cypio ap, lajt dawki ale raczej wygląda na to że bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden z drugim w ręku unigena nie mieli, przejrzyj kilkanaście stron wstecz to zrozumiesz czemu jedn drugiemu unigena każe odpuścić :)

panowie jakie firmy robia mastera enana ? tylko venom ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
chlopaki wyluzujcie , chodzilo mi o to ze lataja jak sledze forum rozne wersje unigena jedna dziala inna nie . jak ktos nie ma pewnosci to po co sie pakowac w to ? i ciezej spac . jak mozna zakupic pewnego testa

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
strike5
chlopaki wyluzujcie , chodzilo mi o to ze lataja jak sledze forum rozne wersje unigena jedna dziala inna nie . jak ktos nie ma pewnosci to po co sie pakowac w to ? i ciezej spac . jak mozna zakupic pewnego testa



pewnie jak ktos ma 100 pro pewniaka unigena to niech bierze ale jak nie...

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
nie widziałem nigdy fake'ów unigena... oczywiście nie mówimy tu o jakichś kopiach genesisa tak jak ktoś wyżej już wspomniał

enan unigena 100 % kozak

przy okazji parę wyników - robiłem sobie teraz badania na nowa serie cypio atomica i siedzi co ma siedzieć
t3 tiromel również jak należy

Zmieniony przez - carmeloXD w dniu 2013-07-26 17:52:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
MIX ZAFA działa :)

MY BODY IS A MACHINE

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

WHEY premium