SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
mmarcin999
ale podniesiona prolaktyna to nie konca dowod ze tam jest npp


a czego to dowod ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
A mi ktos poradzi?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
na pewno nie dowod tego ze tam jest na 100% npp, moga byc inne przyczyny lekko podniesionej prolaktyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
NPP bioniche czy pmp?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
4 tyg temu skończyłem npp z Bioniche. Jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Pany jak działa i czy warte uwagi:
1. Deka z PMP
2. Tren Enan

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
jak z testem enanth z maly tiger??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Dzieki Letoh, ja bralem Ace PMP i przemielilo mnie strasznie, ale ogolnie dzialanie czuc, potliwosc, goraco, spac nie moglem. Ale skutki uboczne mnie przerosly i odstawilem, czyli jak Ace dziala to Enan tez powinien.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
rony10
jak z testem enanth z maly tiger??


Jest OK.

Buuja
Brał może ktos Kamagre z Ajanta pharma?


Chyba każdy tutaj to nie tylko

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
kubsztix
Dzieki Letoh, ja bralem Ace PMP i przemielilo mnie strasznie, ale ogolnie dzialanie czuc, potliwosc, goraco, spac nie moglem. Ale skutki uboczne mnie przerosly i odstawilem, czyli jak Ace dziala to Enan tez powinien.

Trena A z PMP leciałem 100mg ed i żyjeSkutków ubocznych nie odczuwałem prawie wcale - chyba już za dużo tego wbiłem hehe.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

WHEY premium