SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLECY w splicie wg Wodyna

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry art, prawie do kawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
no mój misiaczek coś dał nareście ;*

ćwiczyłem bardzo podobnie, wręcz identycznie
1.MC - "progresja a stres" - wersja na siłe
2.Drążek wąski podchwyt - 4x8p ( albo 6, nie pamiętam dokładnie )
3.Inverted Rows - 4x10p ( bardzo powolne, dokładne powtórzenia )

Miałem po takim planie rozstępy na plecach po 2 latach treningu bez ani jednego rozstępu. W sumie wiele nowego sie nie dowiedziałem, no poza "układem pompującym".
pozdro!

PS. Mam cichą nadzieje że zrobisz wszystkie partie w splicie wg Wodyna. Myśle że nie zajmie Ci to wiele czasu a rozwiało by to wątpliwości tych lubiących czytać, uczyć się i.... mających wątpliwości

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2009-07-12 15:50:30

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2009-07-12 15:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
ja cie, pełno tekstu a czyta się z zapartym tchem. Wprowadzam w życie wskazówki już jutro. Niestety nie mam specjalnego uchwytu do neutralnego ale chyba ręka jedna za drugą a potem zmiana rozwiąże sprawę.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Wodyn

na samym wstepie 'przylapales" mnie na blędzie- ja mc nie robie nigdy pierwszego

ponadto nie trudno sie nie zgodzić z resztą; z tym,ze w wersji hard[dodatku] raczej nie widzę- przynajmniej siebie- w tylu powtórzeniach.

ja osobiście mam swoj sprawdzony -prosty- plan na plecy[szczególnie najszerszy]

a prostowniki i czworoboczne traktuje niejako osobno- co nie oznacza najcześciej trenowania na osobnej sesji- a razem jednak, dobrze jest jeszcze do tego dolozyc tyl barkow bowiem i tu b. mocno angazuja sie plecy[ścislej czworoboczne]

ale wychodzi juz wtedy multiprogram wyłącznie na pojedynczą sesje treningową.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-07-12 19:59:30

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-07-12 20:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Spoko -- będzie chociaż jeden temat w którym nie będzie jakiegoś ale??

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2009-07-12 20:08:35

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
Upewniłem sie co do cwiczen na plecy jakie wykonuje a artykul znacznie pomoze mi poprawic technike :) zwlaszcza w wiosłowaniu.
Sogacz jak nic

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Therm


nie robie juz splitow ale wczesniej moj trening wygladal wlasnie w ten sposob. sugerowalbym jedynie zamienic kolejnosc wioslowania i podciagania- podciaganie dac na koniec, dzieki czemu rozciagniemy sobie kregi po mc i wioslowaniu, ktore silnie obciazaja kregoslup


A TAM W DUBLACH MASZ DRAZEK WYCIAGU, POZA TYM ZWISNAC NA DR\ZKU MOZESZ POMIEDZY SERIAMI mC CZY WIOSŁA - ILEZ TO ROBOTY?

A MANEWR Z KOLEJNOSCIA PSUJE EFEKTY IMO


soltys88



rozumiem ze rozciagniecie lopatki ma byc w tym momencie kiedy zaczyna sie ciagnac polsztange do siebie nie przy opuszczaniu, faze negatywna pomijamy?


NA DOLE ROZCIAGASZ OCZYWISCIE

A DOL DOTYCZYZAROWNO FAZY KONCENTRYCZNEJ JAK I EKSCENTRYCZNEJ - PRZECIEZ TO JASNE JAK WIOSŁO




King_Odin
Trec Nutrition





Wodynie, szefie

załóżmy, że jak wiosłuję sztangielką to jak ma wyglądać rozkład kg w tym 8-8-8-12-15?

8-8-8 rogresja to wiem, że zrobię 8x40kg, 8x45kg, 8x50kg
a potem 12-15 to np. 12x35kg 15x30kg??

czy może w progresji dawać jeszcze większy rozrzut kg?


ROZRZUT KILOGRAMOW ZROB SE "NA OKO" NIE WNIKAM

JA SAM ZROBIL BYM 60%-80%-100%-80%-60%

GDZIE 100% = Z GORY ZAKŁADANY NA DANY DZIEN CIEZAR ROBOCZY

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
bullet1979


Świetnie napisane, przydał by sie tak rozpisany plan na pozostałe grupy mięśni.

HMMM

A jak w planie 3 lub 4 dniowym umieścić brzuch, łydki i ew. przedramione ( o ile zalecasz trenowanie przedramion wogóle).
MOZE BYC CODZIENNIE, SZCZEGOLNIE LYDKI

NAJLEPIEJ ZAS W PONIEDZIALKI I CZWARTKI BOSA NAJLZEJSZE

ALE PRZEDRAMIONA W CZW TO TYLKO LAICIK BO NASTEP[NEGO DNIA JEST OSTRA JATKA




Czy można w tym 3 dniowym splicie dać przód barków i bok razem przed nogami?

MOC MOZNA ALE WIELU TAK ROBI A NIEWIELU MA SUPER PROPORCJE BARKOW, WIEC JESLI NIE JESTES Z NICH ZADOWOLONY TO SPROBOJ CZEGOS JAK OPISAŁEM

PAMIETAJ ZE W PON BOK I TAK SIE CWICZY W WYCISKANIACH PONAD GLOWE WIEC MASZ GO TYM SAMYM W PON I SR



Jeśli sam przód w dzień z nogami to rozumiem,ze tylko 1 cwiczenie typu wyciskanie nad głowe?

SUGEROWALBYM PUSH-PRESS

Naprawde ciekawie to opisałeś i przydał by się taki art. o pozostałych partiach mięśni na wzór.


HMMM
HMMM



Cipelek:


a te rozstepy to miales poziome czy pionowe?

damian551





jak dla mnie to kolega na filmiku nie bardzo trzyma się poprawnej techniki - taki szczegół.

Super art. na pewno wyprubuje bo zawsze odstawialem MC.

Wodyn sog.


KOLEGA CO SIE TRZYMA "MOJEJ" TECHNIKI NA FORUM JEST ZNANY JAKO JAROT09 I MA TAKIE PLECY :





CHYBA NIE WYMAGA KOMENTARZA ?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442

apokalipsa
NUTRIFARM



Wodyn

na samym wstepie 'przylapales" mnie na blędzie- ja mc nie robie nigdy pierwszego


wiem ze plecy to ty sobie najwyzej naprawiasz treningiem, nie masz za dobrze


sklonny jednak jestem stwierdzic ze pierwszoplanowe wykonanie MC nadal jeslt lepsze z rehabilitacyjnego punktu widzenia

ponadto nie trudno sie nie zgodzić z resztą; z tym,ze w wersji hard[dodatku] raczej nie widzę- przynajmniej siebie- w tylu powtórzeniach.

zaznaczyłem ze to dla hardcorowcow


ja osobiście mam swoj sprawdzony -prosty- plan na plecy[szczególnie najszerszy]

a prostowniki i czworoboczne traktuje niejako osobno- co nie oznacza najcześciej trenowania na osobnej sesji- a razem jednak, dobrze jest jeszcze do tego dolozyc tyl barkow bowiem i tu b. mocno angazuja sie plecy[ścislej czworoboczne]



bardzo czesto dziele plecy na 3 dni, czasem na 4

wiec przykladowo
poniedzielk drazek 15 powt
sroda wioslo 10 p
piatek MC 5p
ale wychodzi juz wtedy multiprogram wyłącznie na pojedynczą sesje treningową.




multiprogram?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
WODYN pokręciło mi się coś, pomóż

co robić z łopatkami podczas wiosłowania i mc ? cały czas ściągnięte do tyłu? jeśli nie cały czas to kiedy 'rozciągać' ?

i co myślisz o 'podrzucaniu' sztangi przy wiosłowaniu? jak np ronnie coleman


od czasu 2.10 minutes, ciężar jak piórko do niego a on już całym ciałem pracuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny Plecy barki x2

Następny temat

czy wszystko jest dobrane?

WHEY premium