SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLECY w splicie wg Wodyna

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
albo nieważne
Twój temat,Twój sposób trenowania. Nie będę Ci robił spamu swoimi doswiadczeniami i teoriami.
EOT
pozdrawiam

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-04-15 18:42:19

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
przesledz sobie konwersacje
ja mowie mc do 5 powt pozniej drazek

Ty mowisz mc drazek

ja pytam ile powt w mc, zaznaczajac ze ma byc do 5

Ty odpowiadasz ze robiles regresje 5-10 mc a pozniej drazek

ja znow mowie ze nie masz prawa porownywac regresji 5-10 powt w mc przed drazkiem z silowa aktywacja nerwow przy nieprzekroczeniu 5 powt przed drazekiem

Ty mowisz ze pierwszy raz tak jechales wiec nie zamordowales sie robieniem mc mogles


i tu utknela ta niby dyskusja bo gadasz o czyms z zupelnie innej beczki

zakoduj w glowie, w przedstawionej tu metodzie nie ma wiecej jak 5 powt w mc w celu zdopingowania mozliwosci na drazku , wykonanie regresji z ktora mam ogromne doswiadczenie niszczy zapasy energetyczny i na drazek juz nie bedzie powera


nie trzeba byc moderatorem zeby to zrozumiec


pozdr

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-04-18 15:25:40

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
WODYN

post wyzej napisałem już że to EOT z mojej strony w tym temacie, nie mam zamiaru się kłócić do czego Ty usilnie dążysz

Nie trzeba być moderatorem żeby to zrozumieć

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
bijcie sie

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
EOT to takie poddanie sie bez przyznania sie do rozmowy nie na temat

skoro rozmowa z Toba nie wchodzi w gre , po powiedzmy se szczerze gadasz czym innym i powołujesz sie na przyklady z innej dziedziny



to powiem krotko - wyproboj na sobie to co jest opisane a nie wlasna nieudana przerobke mojego planu


nie musisz byc moderatorem zeby sie podciagac wiecej razy na dopracowanym planie

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-04-19 23:16:29

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1924
Wodyn co bedzie bardziej efektywniejsze robiac wioslowanie zwiekszanie ciezaru czy zmijejszanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
EOT to takie poddanie sie bez przyznania sie do rozmowy nie na temat

EOT to EOT,zacznij w końcu rozumieć coś co nie ma żadnych ukrytych sensów czy podwójnych znaczeń.

i jedno w kwestii wyjaśnienia.
Jak ja robiłem tamten plan(a było to kilka lat temu) to Ty nawet zapewne nie myślałeś o napisaniu tego posta,wiec nie była to żadna przeróbka Twego pomysłu.

i fakt,nie musze być moderatorem żeby podciąganie stało się moją jedną z najmocniejszych(o ile nie najmocniejszą) stroną na...tym co robiłem do teraz

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-04-20 01:41:30

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
j/Wodyn, drążek po siłowym mc fajnie wchodzi, jest lekkośc, pobudzenie

jedynie w kolejnych ćwiczeniach chwyt pozniej siada, no ale ja b.słaby mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, ja potwierdzam ze swej strony, ze mc z mała ilościa powt. jest dobra opcja na poczatku gdy następnie chcemy wykonywac drążek, ja -choc ogolnie nie lubie wiekszej ilości powt.- po ciągach na np. 10 powt. byłbym juz bez zycia i drązek wypadł[by] fatalnie...

jednak często wykonuje go na końcu- choć lamię przy tym wszelkie najlepsze normy- aczkolwiek jest to akurat w mojej sytuacji dobra opcja; ogolnie wiekszośc opcji toleruję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Queblo

Wiecej niz cyt "Kilka lat temu" stosowalem te metode wiec nadal jest to przerobka idei , moze nie mojego artykułu ale tej zasady/planu


w ogole nie pisz o czyms czego nie probowales w takim tonie jakbys tego probował

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-04-21 23:51:33

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny Plecy barki x2

Następny temat

czy wszystko jest dobrane?

WHEY premium