SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PARE PYTAN, m in. Czy moge zmieniac plan co 2-3 tyg??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Moj problem polega na tym ze moj organizm szybko przyzwyczaja sie do cwiczen itd i od niedawna zaczlaem robic takie treningi:

Do tej pory cwiczylem:

Pon - klata, biceps
Wt - plecy, tric
Sr - barki, nogi
Czw - klata, biceps
Pt - plecy triceps

wszystko szlo dobrze oprocz tego biceps i triceps (obwod reki) stal w miejscu, zmienilem wiec plan na:

Pon - Klatka
Wt - biceps, triceps (na zmiane 1 cw triceps, potem 1 biceps itd)
Sroda - plecy, barki
Czw - klata
Pt - biceps, triceps

Robie tak juz 3 tydzien i efekty sa bardzo zadowalajace zarowno na klate jak i na bic/tric tylko czuje ze zaniedbuje plecy. stad moje pytanie:

Czy moge stosowac jeden trening np 3 tyg a pozniej kolejny np 2 i tak sobie zmieniac co jakis okres (2-3 tyg? czasu? moim jedynym priorytetem jest masa, wiem ze moze treningi nie wygladaja jak masowe, w kazdym razie jestem ektomorfikiem i dzialaja na mnie bardzo dobrze. sek w tym ze masa idzie bardzo powoli natomiast sila duzo lepiej btw jesli ktos ma jakies zastrzezenia odnosnie treningu to prosze pisac. nie jestem ekspertem a zalezy mi na jak najlepszym/najszybszym zdobywaniu masy - jesli ktorys z treningow jest zly, lub sa zle polaczenia np barki + plecy itd , lub cos jest nie tak, prosze o informajce co jest zle i ewentualnie jak powinno byc a na pewno wezme to pod uwage
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak ostro przyebie to 2 tygodnie moge cwiczyc, a nast jest juz tylko strata czasu i zdrowia. Po tych 2ch idzie tydz regeneracji i jest git!

Jak robie lzejszy trening moge jechac nawet 3 miechy bez przerwy dzien w dzien i rosnac...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
bo sie nie regenerujesz, proste.

prawie codziennie pracują te same partie w mniejszym lub większym stopniu.

zmien rozkład lepiej, bo z tego nic dobrego nie wyniknie.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
"zmien rozkład lepiej"

pytanie: Jak??

edit: czyli tremnujac kazda p[artie raz w tygodniu beda lepsze efekty?? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc bo jak robilem np bicpes albo klatke raz w tygodniu to widzialem po 2-3 dniach w lustrze jak mi miesnie znikaly

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-11-23 18:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
do tego chyba najlepiej ćwiczyc jednym planem z ok. 8 tygodni. Po 2 tygodniach mięsień nie zdązy się jeszcze zaadoptować do tych ćwiczen a ty juz chcesz zmienic na kolejny

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jeśli widzisz efekty treningu i są one zadowalające to nie zmieniaj nic. Dodaj sobie jeszcze nogi , brzuch i przedramię do ogólnego planu. Co do masy pleców to prześlij dokładny plan treningowy na plecy jaki wykonujesz na 1 sesji treningowej a coś się wymyśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Brzucha nie robie, waze 66kg przy 178cm wzostu, mysle ze wiecej nie musze tlumaczyc. no nogi wlasnie musze zaczac robic, ale poczytalem troche forum i chyba zmienie calkowicie plan, efekty sa ale bardziej silowe niz masowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
znikały ?
przecież to nie możliwe.
mówisz chyba o tym- że mięsien na zakwasach może nieco większy się wydawać niz w zupełnosci jest.
gdy zakwas zejdzie, mięsnie wydawają się optycznie mniejsze.

jak juz chcesz trwenowac każdą partie 2x w tyg- poczytaj o tym na forum- bo było juz nie raz, albo podglądnij cyklicznosc.Bo takim rozkładem tylko się przetrenujesz.

pzdr/

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-11-23 19:24:32

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
chodizlo mi dokaldnie o takie sformuowanie:

" "Zasada Treningu"
Polega na tym, że mięsnie rosną tylko wtedy, gdy trenujemy. W przypadku, gdy nie trenujemy-mięśnie nie tylko nie rosną, ale tracą na sile i obwodach. " jestem dokladnie przykladem takiego stwierdzenia

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-11-23 19:30:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1386
Moj problem polega na tym ze moj organizm szybko przyzwyczaja sie do cwiczen itd i od niedawna zaczlaem robic takie treningi:

Do tej pory cwiczylem: zle polaczenie miales

Pon - klata, triceps, barki(przod i bok), lydki, brzuch
Wt - plecy, biceps, uda, tyl barkow
Sr - wolne
Czw - to samo co w poniedzialek
Pt - to samo co we wtorek

wszystko szlo dobrze oprocz tego biceps i triceps (obwod reki) stal w miejscu, zmienilem wiec plan na:

Pon - Klatka ten plan tez jest zly, zamien na ten co masz poprawiony
Wt - biceps, triceps (na zmiane 1 cw triceps, potem 1 biceps itd)
Sroda - plecy, barki
Czw - klata
Pt - biceps, triceps

Robie tak juz 3 tydzien i efekty sa bardzo zadowalajace zarowno na klate jak i na bic/tric tylko czuje ze zaniedbuje plecy. stad moje pytanie:

bo robisz plecy raz w tygodniu...a klate 2razy, bez sensu

Czy moge stosowac jeden trening np 3 tyg a pozniej kolejny np 2 i tak sobie zmieniac co jakis okres (2-3 tyg? czasu? moim jedynym priorytetem jest masa, wiem ze moze treningi nie wygladaja jak masowe, w kazdym razie jestem ektomorfikiem i dzialaja na mnie bardzo dobrze. sek w tym ze masa idzie bardzo powoli natomiast sila duzo lepiej btw jesli ktos ma jakies zastrzezenia odnosnie treningu to prosze pisac. nie jestem ekspertem a zalezy mi na jak najlepszym/najszybszym zdobywaniu masy - jesli ktorys z treningow jest zly, lub sa zle polaczenia np barki + plecy itd , lub cos jest nie tak, prosze o informajce co jest zle i ewentualnie jak powinno byc a na pewno wezme to pod uwage mozesz zmieniac tylko musisz wiedziec jak dobrze polaczyc dane grupy miesniowe______________________________




Gainer, białko, mety troche i na bramce masz robote:)

ewenement

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
taaa tylko ze ty trenujesz wtedy 1x w tyg, a to nie trening ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Don: narazie cos pokombinuje z moim planem, a od nowego roku zaczne trenowac wedlug treningu michaila - grupa III - podoba mi sie tamten rozklad, ilosc treningow (4 w tyg) i masa jako priorytet.

natomiast powiedz mi cos na temat tego zebym mogl sobie kazda partie 2 razy w tyg trenowac albo daj link do posta bo nie moge sie doszukac...

edit: ewenemente Pon - klata, triceps, barki(przod i bok), lydki, brzuch - zartujesz chyba??

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-11-23 19:51:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNIE POTRZEBUJE RADY PLS-RZEŹBA

Następny temat

Rekawice

WHEY premium