SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owieczka/Redukcja/NT/pods.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
O kurka dziewczyny takszybko pisałam a młoda mi się plątała pod nogami...NIEDOCZYNNOŚĆ mam...pomyliłam się ten raz hehe.
Będę pracować bo jestem już wciągnięta w codzienne treningi musze tylko nad miską popracować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michę skup na białku i zdrowych tłuszczach, węgle doraźnie, ja jadę na 20 g obecnie, jestem bardzo zadowolona z efektów, wiadomo system żywienia na 2-3 miesiące max, uważam jednak, że całe życie można spokojnie na 60-100 g ww funkcjonować. pozdro i zdrowia oraz sukcesów w treningach i w diecie koleżanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
ckdfans
generalnie na low carb rezultaty są najlepsze, docinka na ckd to w ogóle magia, polecam, a Tobie niewiele tam do roboty autorko postu, widać, że zawzięta sztuka jestes. będę zaglądać

hmmm gdybym jeszcze rozumiała ten język możesz mi wyjaśnić co znaczą te skróty lub gdzie mam szukać ich wyjaśnienie???
Na szefowe czekam alby coś wiążącego powiedziały.Może niedługo zajrzą
Ale i tak super że mnie ktoś uświadomił.Tak czułamże jak tu wejdę to już zostanę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
gdzie moderator?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ckdfans bardzo proszę o skończenie udzielania rad zwłaszcza u dziewczyn z problemami zdrowotnymi.

Tolka Ciebie proszę o trzymanie się pierwotnego planu i cierpliwość sama ci nic nie doradzę bo nie chciałabym zaszkodzić bo z tarczycę ma się jedną. Poczekaj na szefostwo

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Nie było jeszcze.

Doczytałam już artykuł na sfd odnośnie diety.
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja już sama nie wiem czy masz nadczynność czy niedoczynność, ale gdybyś miała to drugie to jest artykuł na ten temat https://www.sfd.pl/kiedy_lady_ma_niedoczynnosc_tarczycy_-t878162.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Niedoczynność.Napisałam ,poprawiłam się
Ten artykuł był pierwszym jaki przeczytałam i wdrażam w życie kiedy pojawiłam się na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A co z treningiem na piłce? Robisz? Możesz dokupić jeszcze obciążenie?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vari3 //dobranie się do d.py -edycja 2013;)

Następny temat

Shake your ass II with TREC Nutrition! / natiwu

WHEY premium