SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owieczka/Redukcja/NT/pods.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Tolka w tych zaleceniach stoi jak byk że pierwszy etap trwa dwa tygodnie.
Nie je się owoców z dużą zawartością fruktozy, czyli z jabłkami ostrożnie, a na pewno nie w ilości 3/4 kg.
My w tym okresie nie liczyłyśmy michy, trzymałyśmy ją na oko w okolicach swojego rozkładu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Acha-rozumiem.Ograniczę się zatem do jednego dziennie.
Ja miskę muszę liczyć bo jak tego nie robię to widzę że jem za mało kalorii.Ja z planem muszę działać Najwyżej nie będę wrzucać tutaj tylko w dzienniku zostawię tylko pytać w razie wątpliwości bo wiadomo że teraz monotonnie będzie...mięcho,ryby i buraki Ciekawe czy mi zbrzydną bo kocham pod każdą postacią
A dziś śniło mi się że jadłam ciastka czekolady torty i inne pierdoły.I obudziłam się i autentycznie mdliło mnie od tych słodyczy.Nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
tolka2012

A dziś śniło mi się że jadłam ciastka czekolady torty i inne pierdoły.I obudziłam się i autentycznie mdliło mnie od tych słodyczy.Nieźle


To już wyższy stopień wtajemniczenia
Pilnuj też żeby jeść dużo kiszonek - ogórków, kapusty, buraków.
Sok z buraków łatwo się kisi: wrzucasz do słoja parę pokrojonych w plastry buraków, parę ząbków czosnku, zalewasz wodą i po paru dniach gotowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Ja buraki kiszę często bo uwielbiam barszcz na kiszonych.Kapuchy standardowo muszę mieć beczkę zrobioną na jesień ogórki zamykam w słoiki...oj wiele rzeczy mam w słoikach dobrych.Ja kucharzyć lubię także dla mnie to nie problem przygotować.Tylko muszę wiedzieć co i jak mam robićKupiłam sobie znowu dziś kilka rzeczy i już piję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Dziś też bez zastrzeżeń:)
Ale mięśnie bolały z rana po wczorajszym większym obciążeniu.

Zmieniony przez - tolka2012 w dniu 2013-04-23 20:36:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
No i cool
Tylko wypiska z treningu gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
No juz wrzucam.Miałam mało czasu jakoś na pisanie.Wczoraj poszłam jeszcz w ogrodzie się powyzywac i może dlatego te mięśnie mnie bolą?
Ale zauważyłam już że na takie bolące na drugi dzień super skakanka działa.Akurat rusza to wszystko co pracuje przy podnoszeniu cięzarów(ków
Wczorajszy:
Dwa obwody:
.......................I/II
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)6/7
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps) 3/4
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki) 6/7
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki) 4/4
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda) 3/4
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki) 7/7
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)

Dziś:
10 minut na uda
15 minut skakanka

Zastanawiam się- na tej diecie to ja mam się tak dobrze czuć czy każdy czuje się inaczej???
Psm-u jakoś nie miałam,@ jakaś mniejsza czuję się jak nastolatka
I jeszcze-zasady tej diety są opracowane dla osób z niedoczynnością .
A co z osobami które mają inne schorzenia??Są jakieśinne diety czy ogólne zasady ten anty zapalnej zmodyfikowane w odpowiedni sposób.Pytam bo pochwaliłam siękoleżance a ona -młoda dziewczyna ,ruch ma(basen tańce ,bieganie)ale mega problemy ze zdrowiem(refluks zdaje się,jakieś swędzenia miejsc intymnych i znależć przyczyny nie może,polekarzach chodzi już rok chyba i jeszcze coś tam nie wnikałam już.Powiedziała że jej by się teżcoś takiego przydało i stąd moje pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Miska czysta.
Trening z piłką zrobiony.
Miałam dziś problemy przy końcu z podnoszeniem bo pani w labu przy pobieraniu krwi rozpruła mi pół ręki.Siniak wielkości śliwki i jakiś gule na żyle.Nikomu nie życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ja stosuję się do zasady, że w dzień pobierania krwi nie robi się treningu. Niby ilość jaką pobierają jest mała ale... ale osłabienie jakby nieproporcjonalnie duże.
Jak robisz wypiskę z treningu to wypisujesz ilość serii i obciążenie w każdej z nich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vari3 //dobranie się do d.py -edycja 2013;)

Następny temat

Shake your ass II with TREC Nutrition! / natiwu

WHEY premium