SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owieczka/Redukcja/NT/pods.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
DIETA: antyzapalna/niedoczynność 27 dni
ROZKŁAD: 110gB/80gT/135gW //1700 kcal
PŁYNY: woda, kombucha, herbata czerwona,zielona,zioła na wątrobę,mieszanka ziołowa na tarczycę
WARZYWA:chrzan ,rzodkiewka,ogórek ,szczypiorek
SUPLEMENTACJA I LEKI: Euthyrox 25 , Żelazo 2x1,Tran 2x2,
Wit C 2x1
MISKA:Czysta ,zjedzona
TRENING:
dziś wolne
Mam stresa przed jutrem.
Ale jak będzie dobrze to zjem w nagrodę ciasto bezglutenowe z rabarbarem i jabłkami które dziś upiekłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Dziś ładny dzień.Myślę że dobry na

PODSUMOWANIE
No więc tak:
Były to dla mnie cztery całkiem nowe i inne tygodnie.Nowe ponieważ nauczyłam się podstaw zdrowego jedzenia,inne ponieważ nie pamiętam już kiedy tak dobrze się czułam fizycznie,psychicznie sama ze sobą oraz swoim ciałem.Mam zamiar kontynuować ten nowy rozdział mojego życia.
Efekty :
Ciało zmieniało się namacalnie,stopniowo ale jak dla mnie i tak bardzo szybko.Nie wiem jaką ocenę dostanę od Martuccy ale ja jestem bardzo zadowolona.Nie jest łatwo walczyć z tarczycą i tłuszczykiem dlatego uważam za wielki sukces to że udało mi się zgubić łącznie blisko 20 cemtymetrów w tak krótkim czasie.
Nie mam natomiast pojęcia jakim cudem spadła waga-myślę że fachowe oko oceni czy to mięśnie czy tłuszcz.Zwłaszcza że nie ważyłam się od początku a na wagę stanęłam raczej z ciekawości niż chęci zobaczenia choćby kilku deko mniej.Zwłaszcza że czułam i widziałam że cm lecą.

Najtrudniejsze rzeczy dla mnie:
W sumie najtrudniej było mi rozciągnąć żołądek-na początku jadłam obiad na dwa, trzy razy, pod koniec czasem byłam trochę głodna.
Miałam też odruch wymiotny na ziółka ale przyzwyczaiłam się do nich i obecnie nie przeszkadzaja mi.

Najłatwiejsze rzeczy:
Lubię trenować stacjonarnie-podoba mi się leżenie na piłce i podnoszenie hantli.Podoba mi się też intensywność ćwiczeń no i niewątpliwie efekty
Paradoksalnie też jedzenie do woli było fajne..w sensie że byłam najedzona na maxa ,zawsze miałam najwięcej na talerzu a drugie tyle czekało w garnku hehe.Zauważyłam też że dobrze czuję się na niższych węglach na tej diecie.Czasem ich nie dojadałam z braku wyboru(dopiero pod koniec znalazłam odpowiednie mrożonki) ale dobrze się czułam.Nie wiem czy to dobrze czy żle?
Dieta była dla mnie strzałem w dziesiątkę-najedzona ale nie przejedzona,lekka,dobrze trawiąca się no i ucząca szukania smaków w tym co daje natura.Rewolucja się opłaciła-zmiana nawyków mam nadzieję na zawsze w mojej głowie i kuchni.

Nietolerancja:
Orzechy włoskie odpadają-obrzęk,opuchlizna i swędzenie powiek.
Reszta ok.

Podziękowania:
Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego że podjęłam się tej diety,dziękuję za rady,wskazówki i lekcję pokory.To były jak widać bardzo dobre rady i zalecenia

Czas na pomiary:



I wizualne dowody-zdjęcia:






Zmieniony przez - tolka2012 w dniu 2013-05-19 13:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
brawo, ładnie Ci idzie i gratuluje samozaparcia i przyznania się do błędu super zmiana brzuszek ładnie wciągnęło, chociaż lepiej by było widać jakbyś jednak założyła bardziej wycięte gatki jak skończę z dietą antyzapalną to się do Ciebie uśmiechne o porady co do zakwasu gryczanego

no i ten tego smacznego ciasta rabarbarowego

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2013-05-19 13:52:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Dzięki
Te gatki założyłam specjalnie by było widać różnicę z poprzednich zdjęć.Chciałam by były takie same.Następne jak będą to już w bikini
Ciasto mniam


Zmieniony przez - tolka2012 w dniu 2013-05-19 14:04:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Ziuta w tym samym momencie piszemy jedna u drugiej Ja to mam wrażenie że wżarło mi połowę ciała hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
o kurczę, Tolka, szacun. Niesamowity brzuszek i taka widoczna zmiana tylko w miesiąc! Gratulacje i tak trzymaj :) a to ciasto bezglutenowe z rabarbarem i jabłkiem brzmi przesmacznie, w wolnej chwili koniecznie wrzuć przepis. rabarbar zaczyn się pojawiać :D

Zmieniony przez - liqierek w dniu 2013-05-19 19:53:03

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładnie poszło, nie tylko z brzucha :) gratulacje ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Dzięki dziewczyny.Sama nie wierzę do końca w to co widzę.Ale opłacało się bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Brzuszek miodzio ,fajnie Ci sie pupa podniosla .Super efekty w tak krotkim czasie .Gratuluje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vari3 //dobranie się do d.py -edycja 2013;)

Następny temat

Shake your ass II with TREC Nutrition! / natiwu

WHEY premium