SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od szczypiora po kres możliwości - poszczególne etapy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
na barki-wyciskanie żołnierskie 3 fazowe

na lato zawsze robię-teraz też mam zamiar.

takie same reguły lecz po 5-6 powt.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4669
ok dzieki Don Garcia i Seba81 :) pzdr.

tańcz, idź w bal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4669
a czy te 21 robi sie naraz wszystkie serie czy osobno, przerwa miedzy jedną seria a drugą ?

tańcz, idź w bal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jednorazowo robisz wszystkie 3 fazy.
Po kolei najpierw 1 od pełnego ruchu do połowy, od maksymalnego napięcia do połowy(od góry), później cały zakres ruchu.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Tu mnie jeszcze nie bylo I jak trening zadowolony z HST?

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
może być.

kończe dzisiaj cykl piątek i przechodze na 5 negativ.

Odezwała się też lekka kontuzja prawego kolana. Więc odpuszczę siady z duzymi cięzarami i będę robił rekreacyjnie na 20 powt- zobaczymy jak będzie się sprawowało.

Będę musiał poszukać ściągaczy na kolana.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
inwestujesz kase w suple na stawy ??

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
onkel- nie. Powiedziałem, że się odezwała, tak to prawda ale za czasów gdy bylem piłkarzem

a to było juz ho ho ho dawno temu. Najstarsi górale to chyba tylko pamiętaja

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Odpuściłem siady na trzech treningach, narazie robiłem prostowanie w 3-4 seriach na maksa.

Bolec przestało, jednak narazie boje się nakładać większych cięzarów na siady. Będę jeszcze przez 3 treningi rekreacyjnie robił. trzy treningi pozostały do konca HST. Zrobię sobie regeneracje później i spróbuje 10x10 na klatke i plecy(głownie grubość)

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


tak wyglądam na dzien dzisiejszy.

Młoda suczi ze mnie jeszcze. 18 bije w sierpniu.
Kończe HST, zrobie regeneracje i robię normalny split.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile wytrzyma???

Następny temat

trening bolacych kolan

WHEY premium