SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od szczypiora po kres możliwości - poszczególne etapy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a jak, ja nie robie formy na wakacje czy tam inne okazje mam je w dupie.

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498
jak ćwiczysz brzuch to spoko ale moim zdaniem dużo ludzi zapomina o brzuchu
wg. mnie brzuch to podstawa
pozdro

Maszeruj albo giń !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
ale ja broń Boże nie mówie że masz za dużo :D tylko tak się z ciekawości pytam i wcale tu nie mam na myśli robienia formy na okazje :) ja osobiście jestem właśnie na redukcji i doszedłem do wniosku, że jej nie lubie i że trzeba olbrzymiego samozaparcia żeby przetrwać. Pewnie zrobie jak kolega, że po tym dam sobie tydzień odpocząć...Seba, a jak wyglądała twoja redukcja?

Zmieniony przez - Dawid_Fix w dniu 2006-05-09 17:07:54

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pytaj masakra, więcej tego w życiu nie robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
no pochwal się :) przecież nie jeden trening to masakra;P a efekty?

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam za bardzo nic do tłuszczu nie mam, ale jabym pociągnoł jeszcze z 3-4 tygodnie to bym zapomniał co to tłuszcz, ale i resztke mięsni bym spalił, a redukowałem po to, żeby trochę poprawić ewentualnie na korzystniejsze , że tak powiem przyrosty czystszej masy mięsniowej, jak będzie czas pokaże wiem że powinienem pociągnąc do końca i ładnie bym już się fatu pozbył i miał ciekawy kamień węgielny pod budowę muskulatury, ale że jestem sndo to wiem że fat i tak wróci i nie tne go do maxa, mam bf około 15% i zanim wskoczy na 25 to bedzie trochę mięsa przy tym, mam nadzieje

a efekty są zrzuciłem 12-13kg, z pasa zeszło 15-16cm, niestety popaliłem duzo mięsnia, poziom bf około 15% a był ze 28% jestem pierniczonym endo cóż, a redukcja strasznie namąciła mi w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od obecnej chwili jestem przeciwnikem aerobow na czczo i po treningu siłowym- chyba że na dopingu to mozna kombinować, nie dajcie sobie mącić w głowie, że aero na czczo i po siłce są takie wspaniałe na pozbycie się tłuszczu, bo są ale są jezszce lepsze na pozbycie się mięsni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
ja ci powiem, że biegam mam zamiar biegać 3-4 razy na czczo, a tak to normalnie w ciągu dni żeby przynajmniej 6 razy tygodniowo biegać. Do tego 3 razy w tygodniu obwody na siłce żeby mięśnie stymulować. Jak narazie dobrze się z tym wszystkim czuje, nie narzekam...no prócz palenia w łydkach. A no a6w żeby brzuszek wyrzeźbić chociaż odrobine

a co do ciebie to ładnie pojechałeś. Fakt faktem żal troche mięśnia, ale czasami taka cena. Odpoczniesz teraz i szybko ci wróci, forma szybko wraca:) tylko szkoda czasu na odzyskanie

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
panowie nie spamujcie mi tu, ten post ma być kiedyś do wglądu jeszcze

Cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Dobra, trzeba by tutaj coś napisać.

Więc wakacyjny cykl się rozpoczał.
Trening 4x w tyg.
Partie dobieram intuicyjnie.
Klatka1x w tyg- planem - https://www.sfd.pl/temat272409/
Ćwiczenia na inne partie intuicyjnie.
Dzisiaj barki i triceps.
Klatke na osobnym treningu mam, po niej nie mam już sił na nic.Bo w takie upały tak bywa.
Dieta masowa.. ok 3000 kcal. 390wegli-wraz z prostymi, białka ok 170, tłuszcze w granicach 80. Na oko wszystko pisze, dzienniczka nie chce mi sie włączać.

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile wytrzyma???

Następny temat

trening bolacych kolan

WHEY premium