SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od placka do zawodnika. 2-letnia transformacja

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratulacje, swietna forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Gratulki i powodzenia ;)

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Gratulacje!

Pozdrów Krzyśka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
dzięki wszystkim

Małe podsumowanie Debiutów 2014
Do startu w tych zawodach szykowałem się bardzo długo, chciałem wyjść i powalczyć, a nie tylko zaliczyć występ. Mimo tego nie spodziewałem się, że będzie to walka o medale, a tym bardziej, że wygram swoją kategorię. Jeszcze po pierwszej rundzie pytałem mojego trenera czy widzi mnie w ogóle w finale Na prawdę nie czułem się jakiś mocny i pewny siebie. Na scenie każdy z moich przeciwników wydawał się fantastycznie przygotowany i bardzo duży.
Jeśli chodzi o mnie to z formy byłem zadowolony, jednak jestem typem faceta, który najpierw dostrzega słabsze strony u siebie, dopiero potem te mocne.
Z formą celowałem mniej więcej na godzinę 17-18 i faktycznie wtedy ta forma była najlepsza - byłem suchy, ale zarazem dość pełny. Nikt chyba nie przewidział tego, że zawody się tak wydłużą i że swoje pierwsze wyjście będę miał dobre parę godzin później.
Mimo tego jestem zadowolony ze swojego wyglądu w pierwszej rundzie. Później było tylko słabiej.. wypłaszczyłem się, woda zeszła jeszcze bardziej i była lipa.
Miałem jednak nad rywalami przewagę przede wszystkim docięcia i proporcji, to głównie zadecydowało, bo masy mięśniowej zdecydowanie brakowało. Jak się okazało to wystarczyło, tym bardziej, że układ dowolny poszedł zgodnie z planem i został oceniony najwyżej na całych zawodach (6pkt - maksymalna nota).
Jeśli chodzi o kategorię OPEN, to po prostu nie było szans na lepszą lokatę Zresztą każdy chciał już chyba po prostu jechać do domu, bo było po 23 ;) Ostatecznie w OPEN byłem trzeci za Znawcą i Pro100 z forum. Najważniejsze, że całe podium dla SFD

Za dużo czasu na odpoczynek nie miałem, bo od poniedziałku rozpocząłem przygotowania do startu w Pucharze Ziemi Puckiej. Nad morze ruszam już w sobotę. Zawody w niedzielę od 11:30. Będzie o wiele trudniej, bo wybiera się sporo dobrych zawodników, poza tym nie będzie kategorii 85, więc przyjdzie mi rywalizować z chłopakami z 90tki :)
W Żelistrzewie postanowiliśmy z moim trenerem przetestować trochę inny sposób przygotowania do startu. Poleci mocne ładowanie węgli, bo nie będę się musiał oglądać na wagę. ZObaczymy co z tego wyjdzie

Trzymajcie kciuki pozdro

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dzięki Lara

Przemo jasne, że jadę, więc się widzimy Bytów chyba odpuszczę i skupię się na docięciu do kości. Główny cel to Mistrzostwa POlski. Na Żelistrzewie chcę wyjść trochę cięższy i większy niż na debiutach, załaduję się mocno.
Odnośnie śląska, to mam taki plan, żeby nie robić ładowań,zbić wagę i wcisnąć się w 80tkę, bo tam będzie limit 81kg ze względu na to, żeby zawodnicy nie musieli zbijać mocno wagi przed MP.
Muszę to jednak wszystko przemyśleć i uzgodnić z trenerem

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Ten 1kg nadwagi to we wszystkich kategoriach, nie wiesz? Trochę by mi to ratowało dupę, bo mi będzie mega ciężko zjechać jeszcze 3,5kg od tego co miałem na debiutach, a tyle muszę... Chociaż Ciebie w 80tce też ciężko mi sobie wyobrazić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Wydaje mi się, że w każdej kategorii, ale nie chce Cię skłamać, musiałbyś zadzwonić do związku i zapytać
Ja 81kg mogę ważyć bez problemu.. pewnie taka waga była wieczorem na debiutach, bo na ważeniu w połowie dnia miałem 82. Pewnie na Żelistrzewie będzie 83-84, więc zobaczymy która wersja lepsza

Jeszcze wywiad dla mojego klubu - Paco Lublin. Nagrywane przed północą, więc jak chcecie zobaczyć jak wygląda żywy trup to polecam



MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Gratulacje! rewelacyjna forma, zasłużone zwycięstwo, trzymam kciuki za następne starty:)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

21 lat , Staz 2.5 roku. Prosze o ocene :D

Następny temat

Kobi, może tym razem zgodnie z regulaminem

WHEY premium