SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Letnia forma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2449


A więc chciałbym abyscie ocenili moja prace.szykowałem forme przez 2,5 mies.Zaraz po zawodach trójbojowych w maju wziołem sie do pracy,lekka dieta.90 min aerobów dziennie 5 razy w tyg trening na silowni.Oczywiście dużo spalaczy termogeników i antykatabolików.Oraz inne odzywki i suplementy wspomagające spalanie.Cwicze juz 9,5 roku więc mam duzo doswiadczenia w przygotowywaniu sie do zawodów zarówno kulturystycznych jak i w trójboju siłowym i wyciskaniu leząc.Na zdjęciach waze 80 kg mam 165 cm.Zacząlem zbijac majac ok 90 kg.Teraz waga sie juz czymie w miejscu za 3 tyg wyjeżdżam na wakacje do egiptu więc trzeba pokazać im jak sie trenuje w polsce.

Niech moc będzie z wami!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Sylwetka godna pozazdroszczenia. A propo watku o spalaczach i antykatabolikach to skoro duzo ich brales wiec mozesz ocenic ktore na ciebie najlepiej wplynely i branie ktorych bylo najbardziej efektywne wiec pochwal sie co to byly za produkty.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2449


Jeszcze jedno

Niech moc będzie z wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6994 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30419
mis ie podoba
bardzo ladna budowa

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5197
stary zeczywiscie robi wrazenie :)pozytywne

"Wiara umiera ostatnia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2449
Tak jak mówie spalacze pomagaja ale bez diety i AEROBÓW nic by z tego nie było.Laczyłem termala z polopirynka do tego clena i Hmb 10gram dziennie.A co do diety to jem normalnie tzn to co moja rodzina tylko w malych ilościach i dokładam do tego mięso i SP 80 ok 200gram na dzien.Wiekszośc z moich posiłków spozywam w nocy ponieważ pracuje od 22 do 6.A eroby robie zawsze nadczo.

Niech moc będzie z wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
piknie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
fajnie , sog :)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Superowato!

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
super!!fajny wzrost!tez tak chce

kiedy zacząłes spalanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 558 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3476
Ładnie..

inka moje fotki -http://www.sfd.pl/temat144074/strona1/ nowe od 66

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy do oceny

Następny temat

Kumpel do Oceny

WHEY premium