SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Letnia forma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1762
ładnie ładnie

A mógłbyś coś napisać na temat diety jaką stosujesz na masę i jaką miałeś na redukcji ?

Never give up,
keep ya head up !!!

PEACE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
za***iscie wygladasz

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
odświeżyli...

w sumie sie nie wypowiadałem jeszcze tutaj... no to tak bardzo dobre proporcje estetyczny wyglad, ogólnie super jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
To jest wlasnie to bardzo malo tluszczu przy poteznych miesniach .Szacun
Wyrazna separacja

Zmieniony przez - StefaNX w dniu 2006-01-13 14:14:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
JAK DLA MNIE NAJLEPSZA SYLWETKA NA TYM FORUM

POZDRAWIAM

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
dokladnie

Bling i Kiler -to sa 2 najlepsze dla mnie sylwetki na sfd...moze sie ejsczez cos zmieni...narazie te 2 wygrywaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200



"rywalizacje rozpoczęto w kat. 82,5. Tutaj do walki z ciężarami przystąpił Sebastian Dąbrowski (AZS Politechnika Gliwice). Sebastian dość pechowo rozpoczął start. W pierwszym podejściu do przysiadów jego pomocnicy nie zdążyli związać zawodnika. W drugim podejściu przerzucił przez głowę (startuje bez kostiumu !!) ciężar 250 kg. Dopiero w trzeciej próbie w świetnym stylu zalicza pierwszy bój. Do tego 212,5 kg w wyciskaniu leżąc plus 250 kg w martwym, i tak oto Sebastian wygrywa rywalizacje."

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8523
respecta
sog oczywiscie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2449
Damian połączyleś MŚl w TS z AMŚL w TS.Zdjecie jest z akademickich 220kg .Niestety lekko wyciśnięte ale nierówno no i spalone 2 do 1.Wazyłem 86kg 275 210 260.Trzecie podejścia popalone.A opis jest z MŚL w TS wtedy ważyłem 81 250 212,5 250. Co do diety to po długich doświadczeniach stwierdzam że lepiej diety nie robic.Jeść normalnie ale z umiarem.A w okresie redukcji wrzucić trening aerobowy ale 1,5 godz na czczo (najlepiej rower stacjonarny).Przycinając jedzenie tracimy nie tylko tłuszcz ale i mięśnie.A przy odpowiednim odzywianiu i wrzuceniu niezbędnych spalaczy można sie świetnie wyrzeźbic nie tracąc zbytnio mięsnia.No i treningi sa duzo lepsze jesli sie nie czuje glodu ,jaki jest przy robieniu ścisłej diety.Co do brzucha o co większości cwiczacym chodzi to pamiętać aby nie robić podstawowego błedu, czyli zbyt duzej ilości powtórzen.Najlepiej jest zrobić 2 razy w tyg po 4serie (15powtórzeń w serii) a z dużym obciązeniem takim aby w końcówce az oddech zapierał.Tak sie buduje mięśnie brzucha, a nie robic po 200 brzuchów i wiecej.Co do zbicia tluszczu na brzuchu to redukcje wykonujemy przez aeroby a nie brzuszki.

Niech moc będzie z wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Hyh sorki-ale to w sumie wiele nie zmienia nikt tu nie skojarzy zdjęcia z opisem opróczCiebie samego
apropo-90 min rowerka????Ja nie wiem skąd ten czas bierzesz nauka praca treningi jeszcze te drzemki w trakcie dnia twoja doba trwa chyba 36 godzin...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy do oceny

Następny temat

Kumpel do Oceny

WHEY premium