SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Letnia forma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11641
spoko sylwetka doceniam prace , ale nie w moim guście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ładnie, podoba mi się nieżle musiałesz się namęczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
świetna sylwetka
tylko lewy bicek odbiega od prawego chyba ze źle napiąleś

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
W tamtym roku było jak by odrobinę lepiej wizualnie ale sylwetka cały czas kozak! No i 300 kg w przysiadzie...
Kurde nurtuje mnie pewno pytanie nie chce go tylko źle zadać więc sformułuje mnw tak:
jak myślisz do jakiej wagi i wymiarów jest w stanie dojść bez silniejszego wpsomagania, przeciętna osoba o twoim typie budowy i wzr i ile teoretycznie by to jej zajęło.
Widać na pierwszy rzut oka że znasz się na rzeczy więc pewnie będziesz w stanie odpowiedzieć.
Pozdro!

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-07-20 22:51:49

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Forma kozacka. Rekordy kosmiczne

A mam pytanie: ile bierzesz w martwym?


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Super. Ja z kolei spytam, czy robisz czasem coś z dwuboju siłowego, a jeśli tak, to jakie masz wyniki.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2449
W tamtym roku raczej forma była gorsza , 2 lata temu byla lepsza. Jesli chodzi o granice do jakich moge dojsc to raczej ja osiagnalem. Od 3 lat niedokladam juz wagi. Moge poprawic jakośc ale mase mięsniowa cięzko by bylo. Tymbardziej ze moja praca uniemozliwia mi skoncentrowanie sie na budowie. Praca na kopalni jest cięzka.Po drugie musze byc non stop w dobrej kondycji a masa tego nie ułatwia.Na dole jest prawie jak w górach tylko niebo jest 2metry nad tobą no i warunki( mniej tlenu,zapylenie, temperatura itd)Gdybym rozbil wage do 90 mialbym spore problemy z kondycją.A co do treningow to ciągła gonitwa. Doba jest po prostu za krótka.

Niech moc będzie z wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2449
Co do tej formy. mi zajelo 10 lat.Niestety budowanie jest cholernie zmudne. I trzeba mieć cierpliwość. Mozna szybko sie napakowac, ale ile z tego zostanie po odlozeniu środkow jesli nie jest to poparte cięzką pracą. No o jakości wogóle mozna zapomnieć. Najważniejsze jest samozaparcie no i pasja.Bez tego nie dojdzie sie do celu. Ja bede trenowal cale zycie nie tylko dlatego zeby dobrze wygladac.Ale jest to moje hobby, nie umiem wytrzymac dluzej niz tydzien do dwóch bez treningu. Jest to dla mnie jak narkotyk, uwielbiam zmagac sie z cięzarami. poprawiac swoj wygląd.Poprawiac silę, a potem redukowac zbyteczne kilogramy.Lubie ta róznorodność, w zależności od sezonu.No i adrenaline na zawodach, tymbardziej jak jest wielu zawodnikow. Porozmawiac z nimi.Fajnie jest tez jak sie jedzie na zawody na drugi koniec polski i rozpoznaja cie ludzie ktorych nie znasz.

Niech moc będzie z wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Gratulacje za osiągi, wygląd i życiorys. Imponujące!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Simply the best !!

SOG !!

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy do oceny

Następny temat

Kumpel do Oceny

WHEY premium