SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obchodzę rocznice. Oceń mnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39728

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cos za dużo tej kretki..
jakbyś nie podał wymiarów, postawiłbym BDB, z uwagi też na to jakim sucharkiem byłeś
ale będzie dobry.. i tak nieźle


...:::O A S:::...
Opozycja Anty Spamerska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Nie co miesiąc. 1 cykl 4-5 tygodni, następnie 4 tygogni przerwy. To tak około wyjdzie że rok.

Nie od razu Kraków zbudowano!

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
ledwo zaczeles, a juz jestes "wyczynowiec" hrhrh



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Laugh out Loud ?

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym sie chyba zajechał, teraz juz nie bedziesz miał fajnych efektów z kretki, ja po póltora roku jestem po 2 cyklach

LEGIO PATRIA NOSTRA
"mam pytanie po jakim testosteronie nie wyrosna mi wlosy w dziwnych miejscach.moi kumple brali ale niewiem jaki i tera wygladaja jak malpy"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=120748
" ...dodatku kazda gra prawie chodzi tylko pod ten zalosny Windows-System dla pedalow."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
no tu doskonale widac po zdjeciach po i przed poco sie chodzi na siłownie, poto żeby coś z siebie zrobić! i tobie sie to udało , jak na rok jest niezle, trenuj dalej!
dalem bdb :)

*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
miałem napisać że konkłetnie nawet very konkłetnie ale po 5 cyklach to tak sobie a tak wogóle te ostatnie 2 cykle kretki( z tych 5) ci mało dały bo organizm sie przyzwyczaił ,mogłe se cykla pierd.olnąć a potem 6 miechów przerwy i następny to by były efekty i organizm by sie nie przyzwyczaił , radze zrobić sobie przerwe od kreatynki co najmiej pół roku :/ bo kolejny cykl krety nie ma sensu .... no i w soomie sie nie dziwie ze mash stagnacje......... ps. najlepsza na przełamanie stagnacji jest kreatynka.....

metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Do CEZARITO:
Mowisz że byś mi dał BDB gdybyś nie czytał wymiarów, a tak tylko DB.
To powiedz (ale szczerze) ile dawałeś mi po samym obejrzeniu zdjęcia (klata, łapa)
************************************************************
Teraz już jestem 7 tygodni bez kretki i się tak właśnie często zastanawiam czy nie zrobić dłuższej przerwy.
Kiedyś jak byłem na kreatynie to czułem w trakcie treningu jak mięnie mi się pompują (jakby miały eksplodować). A w trakcie właśnie ostatnich dwóch cyklów już tak nie było (pompa była, ale zdecydowanie mniejsza).
Pamiętajcie że mam teraz 17 lat i 4 miesiące.
Chyba sobie zrobie jeszcze z miesiąc przerwy (oczywiście tylko kreatyny, ćwiczyć będę dalej). Tak żeby razem te 3 miesiące odpocząć od niej.

Pozdrawiam wszystkich.

Nie od razu Kraków zbudowano!

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Nie chce nic sie burzyc ani nic ,ale cos zaladnie jak na pol roku cwiczen

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Przepraszam bardzo, ale nie pół roku ćwiczeń tylko pełny rok. Z dobrze dobranym treningiem (zmienianym co czas aby nie było zastoju) to jest to możliwe. I tak uważam że mogło być jeszcze lepiej!!!
A pół roku to chyba ci chodzi o te zdjęcie co byłem leszczem, ale to chodzi że było ono robione pół roku przed rozpoczęciem jakichkolwiek treningów. Czyli że różnica między zdjęciami wynosi 1,5 roku!!!

Nie od razu Kraków zbudowano!

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gieniu tak to dałbym ci piąteczke, wygląd fajny, mnie się podoba, wygląda na więcej.. ale gdyby nie zdjęcie sucharka () było by 5-


...:::O A S:::...
Opozycja Anty Spamerska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ja i moja lapa po 13 miechach.

Następny temat

1.02.04 zaczynam cwiczyc to moj start

WHEY premium