SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obchodzę rocznice. Oceń mnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39719

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 242


Wyglondasz nieźle. ale jednak trenuj dalej :)

<SIC>SLIPKNOT<SIC>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Sorki, ale ja nie ćwicze 6 miechów tylko 13 miechów. Nie wiem skąd ci się wzieło te 6, ale nie ważne.
A co do poprzedniego mojego postu to nie twierdzilem, ze jak ktos ma 34 w lapce to jest cienias, ale poprostu sie dziwie ze ludzie co maja mniejsze obwody ode mnie mają wiecej sily.
A ludzie z ktorymi cwicze na silce i ktorych znam z podobnymi obwodami wyciskaja tak jak ja lub mniej. I wydaje mi sie jednak ze duzo ludzi tutaj na forum sciemnia i nie podaje swoich prawdziwych osiagów (moze poprostu chca byc chwaleni na forum swiatowym-bo sfd.pl mozna zobaczyc z kazdego zakatka planety).

POZDRAWIAM

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
chodziło mi o to że ja ćwicze 6 miechów. Za siłę odpowiedzialna jest poprzeczna długość mięśnia. B. ważna jest także technika. Ja swoje 105 wyciskam w miarę poprawnie. Bez zatrzymania na klacie.

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4869
jest naprawde dobrze...jak na twoj wiek i wzrost to nawet bardzo dobrze. Widac ogromna, wrecz niewyobrazalna poprawde ( vide zdjecie oswiecimskie za rok, dwa to prawdziwy placuch bedziesz

Życie uczy pokory, ale dla niektorych będzie to długa i cięzka lekcja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
To możliwe że ktoś o mniejszych wymiarach niż twoje może podnieść więcej niż ty. Może zastosować mostek itp. Jeśli zależy ci na sile zrób sobie miesiąc treningu konkretnie rozwijającego siłę a na pewno zyskasz kilka kg wycisku więcej

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Powiedzcie mi jak cwiczyc na sile i mase naraz. Chodzi mi o ilosc powtorzen na serie i czy kazda ma byc na maksa do konkretnej ilosci powtorzen czy zostawiac jakis zapas. Jak mozecie to dajcie mi jakies sogi bo mało mam. Nikogo nie zmuszam, ale fajno by bylo.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
obowdy i sila niekoniecznie ida razem ja mam spore obowdowy i nie wyciskam jakos wielkiego ciezaru ale z drugiej strony mi to co wyciskam zupelnie wystarcza do budowania masy ,nie staram sie bic rekordow czesciej niz raz na 6/7 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Ale ja nie pobiłem swojego rekordu od jakiś 3-4 miesięcy (chodzi mi o wyciskanie), a obwody idą.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
no wlasnie o to chodzi , a co rekordow to co jakis czas warto sprawdzic jak sila bo przeciez od maxu obliczasz sobie obciazenie ktorym cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Skoro od maksa obliczam ciężar którym ćwiczę to powiedz mi jakim obciążeniem powinienem ćwiczyć w seriach na masę? Podaj w procentach maxa.

Liczy się wytrwałość!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ja i moja lapa po 13 miechach.

Następny temat

1.02.04 zaczynam cwiczyc to moj start

WHEY premium