SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obchodzę rocznice. Oceń mnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39723

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
jak to ten chuderlan na zdjęcu to ty to daje ci bdb +sog ale odbij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Odbijam cycu.

Remi dlaczego twierdzisz ze dlugo teraz zostane na tej wadze? Apropo właśnie wagi. Masa ciała różni się po roku o ok. 8-9kg w moim przypadku.

Zmieniony przez - Geniu86 w dniu 2004-04-30 08:00:08

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Geniu napisz tutaj prosze planik (tylko dokładny), którym robiłes klatke z konkretnymi ćwiczeniami ilością serii i powtórzeń

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Cahir. Moje pierwsze pół roku cwiczeń opierało się na seriachz dużą ilością powtórzeń (15-20) ze względu na brak obciążenia. Robiłem sobie serie np.15 powtórzeń mimo że mogłem zrobić nawet 25-30, robiłem tak 15 serii. Nie znałem się kiedyś poporostu i nie miałem sprzętu.
Klatę ćwiczyłem mniej więcej tak:
15 serii po 15-20 powtorzeń płaska
10 serii rozpiętek po 20 powtorzeń
Ostatnie serie robiłem już z bólem.

Dopiero gdzięś koło września zeszłego roku zaczęłem ćwiczyć większymi obciążeniami. Nigdy nie robiłem skosów (bo nie miałem). Tylko serie wyciskania i rozpiętek. Czasami wprowadzałem na trening głównie rozpiętkami. Nawet Ci powiem że fajny efekt. 15kg hantelki i rozpiętki robiłem, i tak nawet 8 serii. Po takich treningach małymi obciążeniami jest ogromna pompa (nie to co dużymi ciężarmi).
Od ok. grudnia robiłem płaska 8 serii ze zmniejszanym obciażeniem żebyz awsze zrobić po 10-12 powotrzeń. Obecnie robię standardowo:
płaska 12-10-8-8 (PROG)
skos w góre 12-10-8-8 (PROG)
rozpiętki 10-10-8 (stały)

na koniec robie kilka serii na płaskiej po 8-10 powtorzen na wykonczenie.
Praktycznie większość czasu w którym nabrałem masę to mój trening był zupełnie inny niż te stadardowe na mase z mała ilościa powotrzeń, a jednak coś z tego wyszło.

Jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć pisz.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
SOG , dzięki. Qrde też chce taką klate :-/

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ode mnie dostaniesz bdb. Mam kumpla, który nie był chudy, wręcz przeciwnie, ale zaczął chodzić na siłkę i po roku efekty były świetne(bez koksów oczywiście). A poza tym fajnie wyglądasz. I taka babska rada : lepiej, jak zostaniesz taki, bo kobitki nie lubią, jak faceci mają większy biust od nich.
Poczekaj... Taaa... Masz większy ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
dike9: Ty jesteś dziewczyną?

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Geniu , a ty dajesz czasem "babskie rady" ?

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczekaj, niech no sprawdzę...
Uhmmm... Jestem :)
A ktoś myślał, że nie ?
BTW--> Dike to bogini sprawiedliwości w antycznej Grecji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4465
"Remi dlaczego twierdzisz ze dlugo teraz zostane na tej wadze? Apropo właśnie wagi. Masa ciała różni się po roku o ok. 8-9kg w moim przypadku."

Wiadomo coś tam pójdziesz, ale poprostu miałeś wtedy niedowage. Nasza prawidłowa waga to właśnie w okolicach 80kg. Ciężko będzie Ci teraz dobić więcej.

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ja i moja lapa po 13 miechach.

Następny temat

1.02.04 zaczynam cwiczyc to moj start

WHEY premium