SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi i pupa ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Hej a może ktoś by przedstawił jakiś zestaw ćwiczeń na łydki , uda też i jędre pośladki hmmm? Doradził jak ćwiczyć aby nóżki wyglądały pięknie i atrakcyjnie

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
to ja idę na schody właśnie :D ciekawe kiedy dojdę na to 14 piętro ,mam nadzieje że do jutra się wyrobię hihi

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5087
To jest zalezne od celu jaki sobie obierzesz/

'Doradził jak ćwiczyć aby nóżki wyglądały pięknie i atrakcyjnie' - dla różnych osob kwestia atrakcyjności nóg nie oznacza tego samego. Ja osobiście preferuje dobbrze rozwinięte uda i pośladki u kobiet w związku z czym poleciłbym np. głębokie przysiady ze sztangą/ określ konkretnie jaki chcesz cel osignąc/ wklej jakies foty to doradzimy;)

CRY & DIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
hehehe no tak moze nie jasno sie wyraziłam ...otoż ja mam umieśnione nogi , uda moim zdaniem są nieładne takie masywne a ja bym chciała jak to powiedzieć '' odchudzić je '' nie mowię tu o takich patykach tylko zeby były takie ładnie wyrzezbione -:p ... nie mam takich zdjęć aby pokazywały całe moje nogi ale coś tam widać na tym zdjeciu co jest w profilu u mnie...chce wyszczuplić te nóżki -:p
pozdrawiam

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5087
O kurcze nie zajrzalem do profilu/ niezla z Ciebie laska;) Ja osobiście uważam, że nie nalezy nic zmieniać;) Jezeli jednak się upierasz to proponuje standardow ćwiczenia na tą partię(duży zakres powtórzeń /od 15 w górę)
1.Przysiady i wykroki(uda)
2.Odwodzenie i przywodzenie(uda)
3.Wspięcia na palcach(łydki)
+ aeroby(np. bierznia/ rowerek).

Do tego wąznym czynnikiem jest dieta/ wlasciwie to same cwiczenia nie sa tak ważne jak dieta.

Napisz jak jesz/ ile posilków/ ile kcal dziennie to też pomożemy;)

CRY & DIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
hehehe miły jestes :* jakos mi sie nie podobają te nogi czuje ze są zbyt masywne a jeśli chodzi o diete hmmmmm i tu jest problem własnie ...wynalazłam sobie ostatnio diete Dukana i tez wlasnie pisalam o tym na forum wczoraj czy dobra itp bo chce troche schudnąć wiesz ... no i zdania są podzielone , poki co nie stosuję zadnej diety - jem 3 posiłki dziennie , zadko obiady bo nieraz czasu nie mam aby cos zrobic :pp a kucharza osobistego nie posiadam hehe -;) aha nie spozywam urozmaiconych posilkow :/ moze tu jest cos nie tak bo zauwazylam ze nie moge jakos schudnac ;( a kcal to tak około 1800 , no i mam 160 cm wzrostu - i co teraz heh??

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5087
Sprawa z dietą jest o tyle bardziej skomplikowana, że nie wiem jak aktywny tryb zycia prowadzisz/ podbij do mnie na gadaczu to coś wykombinujemy;) 2569852 / a jak szukasz osobistego kucharza to ja świetnie umiem gotować:D

CRY & DIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zboczeniec..

a sylwetka bardzo ładna, gratuluje

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
Polecam aeroby w postaci biegania/łyżworolek. Rower w ograniczonej ilości bo od tego raczej ci uda nie schudną a wręcz przeciwnie... Ja korzystam też z dobrodziejstw trampoliny - mała rzecz a na nogi robi naprawdę sporo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
własnie ostatnio przeczytałam też że wchodzenie po schodach wpływa pozytywnie na rzezbę łydek i ud ...czy tak rzeczywiscie jest ?? bo w sumie mieszkam na 14 piętrze więc może czas zacząć używać tego wejścia :pp

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sliwencja1 no 14 pietro to kawal drogi, mysle ze moze cos pomoc. Na kazdy schodek wchodzisz na palcach i dokladasz wspiecie i powinno byc fajnie. Sprobuj i sama zobacz jak sie po tym czujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
To ja spróbuję zaraz jak mówisz ;)) tylko własnie mi to chodzi bardziej o to aby troche odchudzić uda i łydki a po takim wchodzeniu to one sie nie rozbudują??

Człowiek jest uczniem, ból jego nauczycielem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masse

Następny temat

dieta na mase pilne ! ! !

WHEY premium