SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niikiita96 / Dziennik i jej Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3671
Witam, zdecydowałam się założyc dziennik dla lepszej motywacji, moim celem będzie zrzucenie od 6 do 8 kg w zależności od sylwetki. Szykuje się na studniówkę. Planuje 2 miesięczną redukcje, mój trening będzie głównie polegał na bieganiu, a gdy będe miała możliwość treningu siłowym. Jeśli chodzi o dietę będę sie starać. Dodatkowo będe brać spalacz firmy TREC NUTRITION ( THERMO FAT BURNER MAX ) W dni treningowe 1 tabletka rano i 2 przed treningiem. W dni nietreningowe 2 rano. Na 6 dni treningowych.

MOJE WYMIARY :

Wiek - 19
Wzrost - 164
Waga - 63
Obwód biustu - 93
Obwód pod biustem - 80
Talia - 76
Udo - 60
Biodra - 95
Łydka - 36,5
Biceps - 27
Przedramie - 23

ZDJECIA 27.10.13






Zmieniony przez - niikiita96 w dniu 2013-10-27 13:51:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23789
Powodzenia , bede śledził :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3671
Dzien pierwszy

Trochę miałam dziś problemy co do diety, nie mam czasu na jedzienie o okreslonych godzinach. Szkoła i fakultety. Lecz jestem bardzo zadowolona z pierwszego dnia treningu. Motywacja super. Sądziłam że skoro to pierwszy dzień to ciągle będe robić małe postoje, lecz cały dystans przebiegłam bez problemów, jednak zajęcia z wf w szkole przydają się trochę.

TRENING

Bieg - 9 km + ABS 8 min





DIETA






Zmieniony przez - niikiita96 w dniu 2013-10-28 19:49:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
Moim zdaniem za duzo tych wegli , za mało białka i tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
jw. Zobacz jak sie zywia kobiety w dziale Ladies .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3671
Wiem, wiem dzis przesadziłam z węglami, jutro się poprawie. Wiem jak się żywią, mam już jedną redukcję za sobą, tym tropem schudłam dość sporo. ;) Dlatego też założyłam dziennik tu a nie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3671
Dzien trzeci

Postanowiłam nie dawać wypisek codziennie, co 2 dni w zupełności wystarczy.

TRENING

9 km 60 min + ABS A6W

Dziś nie było rewelacji podczas biegania. Ale trening udany. Pomimo że było bardzo zimno, wczoraj biegalam po ciemku z braku czasu ale dałam rade.

DIETA


I zdjęcie dzisiejszego obiadu






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedna redukcja za Tobą czyli co? Schudlas, przestalas trzymac diete i waga wrocila? Czy schudlas i dalej chcesz chudnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3671
Jedna już za mną bo schudłam 8 kg, albo 8,5 kg, ćwiczyłam jeszcze przez jakiś czas, a potem nie miałam czasu na nic, nie ukrywam że porą letnią nie miałam chęci w ogóle na jakąkolwiek aktywnośc fizyczną, no może po za pływaniem, więc treningi w okresie letnim są dla mnie czymś niemożliwym. ;) Więc przestałam i od tamtej pory przytyłam 2 kg, a teraz chce schudnąć kolejne 8 kg. Oczywiscie liczę się z tym iż jeśli schudne na pewno te z 2 kg przytyje, i tak zostanie. I waga - 6 będzie dla mnie idealna. Bo nigdy nie miałam tendencji do tycia, ale przytyłam niestety przez leki, które brałam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy, proszę oceniać

Następny temat

Trening masa/rzezba do sprawdzenia

WHEY premium