SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niewolnicy dużych mięśni

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49620

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Silownia wlasnie nalezy do bardzo tanich sportow nie ma wielu dyscyplin ktore samym nakladem pracy i wejsciowka do klubu pozwalaja wykonac w pelni profesjonalny trenig

o nakladach na zawodowcow to juz nie dyskutujmy, aczkolwiek rowniez nie sa to takie wielkie pieniadze w porownaniu z innymi dyscyplinami

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Termit co ty gadasz :D?

Karnet w super wyposażonej siłce to kolo 150zł...

a do tego dochodzi bardzo droga dieta i ew. odżywki

a większość z nas trenuje amatorsko, nikt się do zawodów nie przygotowuje


kolesiowi co lubi koszykówke wystarczy piłka za 50zł i boisko przed blokiem i można trenować ile wlezie, profesjonalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
gdyby popatrzyc na to z innej strony to jeść tak czy siak jemy, wiec te 300-400 zl na jedzenie idzie czy trenujemy na silce czy nie, mowimy o amatorach, zamiast kupywac zupki, masło, kartofle i inne pierdoły kupujemy kuraka i jaja, jak wyjdzie drozej to beda to grosze, karnet na silke wiadome trzeba sie liczyc z tym 100 zl, ale trzeba pamietac, ze to i tak taniej wyjdzie niz jakby ktorys z nas palil fajki czy walil se te pare piwek tygodniowo, jakis tam slodyczy jak to robi wielu polakow to i tak wyjdzie taniej lub tyle samo. Dochodzi sprawa odzywek, zdaniem wielu ludzi co siedza troche dluzej w tym sporcie i nie sa to ludzie z forum bo na forach komercja jest na kazdym kroku jesli chodzi o odzywki to nam amatorom nie potrzebne sa te wszystkie bajery szmery, 3-4 razy do roku jakas kreatyna mono i mozna sobie spokojnie cwiczyc, cwiczymy dla siebie a nie startujemy w zawodach, wazne aby robic systematyczne postepy, a nie jak niektorzy o******laja sie 8 miesiecy a potem 4 miesiace przed wakacjami walenie cykli za 500 zl zeby wrocic do formy, kwestia priorytetow, smieszy mnie jak typki na forum czy tez na zywo po 65 kg robia cykle za kupe kasy nie wiedzac nawet co po co kupili, zamiast pomyslec nad systematycznym treningiem, odzywianiem czy regeneracja. To forum wbija ludziom głupoty tak naprawde, moderatorem czy tam specjalista dzialu odzywki i suplementy jest przykladowo siodema, koles co ma 30 kilka w lapie, a zjadl wiecej suplementow niz nie jeden cwiczacy 8 lat. I potem taki siodema doradza kupowanie roznych ******* nam amatorom niepotrzebnych, aby dalej rozwinac muskulature. Przepraszam ze kogos urazilem, ale ja tak to widze. Mysle ze jak ktos jest systematyczny, na tyle inteligentny aby nie dac se wbic do glowy glupot gadanych przez "znawcow" to bedzie go stac, aby w miare tanio i spokojnie uprawiac sobie nasz sport i tak bedac o wiele lepiej zbudowanym od przecietnego kowalskiego. Tyle ode mnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"Mysle ze jak ktos jest systematyczny, na tyle inteligentny aby nie dac se wbic do glowy glupot gadanych przez "znawcow" to bedzie go stac, aby w miare tanio i spokojnie uprawiac sobie nasz sport i tak bedac o wiele lepiej zbudowanym od przecietnego kowalskiego. Tyle ode mnie ..."

no pewnie, ze tak, na forum wpadłem czy to przypadkiem czy też nie na profile osób, które trenują założmy 10 lat i mają superklay, duże bicepsy, rozbudowane plecy i nogi a niektórzy nie mają diety... bo cwicząc regularnie prubując róznych treningów, po prostu trenując systematycznie ciało się rozwija, a nie jakj ktoś cwiczy cwiczy cwiczy, zastój miesiąc, dwa i mówi że co na cykl mu doradzicie (niezależnie czy to drogie suplementy czy odżywki czy sterydy) człowiek, żeby coś osoągnąc musi iśc w zaparte i systematycznie trenowac, ludzie przywiązują mały procent treningowi a największy diecie i coraz wiecej ludzi niestety suplementom. Prawda jest taka, że dieta bardzo pomaga w osoągnięciu celu, ale treningi i sprawy żywieniowe podzieliłbym w proporcjach 50 na 50. A że dużo zapaleńców jest na forum co po roku walą sobie 10 puch kreatyny pumpów animalów i innych głupot to ich sprawa, każdy osiąga cel swoją drogą.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328
swieta racja panowie.cos Wam powiem:
ok 3 lata temu zaczynalem cwiczyc z kolegami ze szkoly.wiadomo zawsze z kims jest razniej ale po jakims czasie nawet po dosc krotkim czasie zaczalem chodzic na treningi sam poniewaz duzo lepiej sie skupiam na tym co mam do zrobienia jak jestem sam dlatego ze kumple zamiast zapieprzac na silowni to pocwicxzyli pare minut i pogawedki.onic cwicza tak do dzisiaj bez ladu bez skladu bez zadnego dobrze ulozonego treningu,nie mowiac juz o dietcie itd.tydzien temu bylem na silowni i spotkalem dawnych kumpli i wiecie co panowie jestesmy rowiesnikami ale w porownaniu do mnie to sa tacy chudzielcy ze masakra-a razem zaczynalismy treningi heh.kumple wala odzywki koxy bo nie widza zadnych rezultatow.nawet nie wiedza jak sie z tym obchodzic a juz mocno wbijaja heh no ale to jest ich soprawa.a potem mamy medrcow na forum co wprowadzaja ludzi w zly tok myslenia lub klepia bzdury o dietcie treningach oraz uwazaja sie za najlepszych instruktorow fitnessu i kulturystyki.pozdrowionka niech masa bedzie z Wami.

kto nie ma odwagi do marzen nie bedzie mial sily do treningow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Dudek, to naprawdę jest jedno z mniej wymagających hobby
Porównując do na przykład sportów walki...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Dudek, to naprawdę jest jedno z mniej wymagających hobby
Porównując do na przykład sportów walki...


Zgadzam się, chociaż i sportów walki też nie uznałbym za jakieś mocno obciążające finansowo - piszę to z perspektywy człowieka pracującego i mającego dom na utrzymaniu. Wyobraźcie sobie, ile kasy musi ładować ktoś, kto chce być np. żeglarzem albo spadochroniarzem tam dopiero są wydatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
to zaley :P
Ty rpacuejsz wiec amsz kase a dla kogos nie pracujacego (ucznia/studenta) silka i SW jestt drogie :]
wzlascza jezlei nie ciagnie sie kasy od rodizcow tlyko z jakies wakacyjjnej i od czasu doc zasu dorywczej rpacy :P
to SW/silka do tego imrpeza i dziewcyzna juz jest sporym wydatkiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
Sprawa jest prosta....
U innych idzie kasa na normalne jedzenie a u nas na zdrowe jedzenie...
U nas na trening (chociaż jak ktoś raz wyda na swoją w garażu 1500zł a potem juz ma spokój 10 lat )a u innych na papierosy/piwko/imprezy chociaż nie wiem czy nie wyszło by na używki więcej jak u nas te 100-150 na karnet...
a kulturyści(w domyśle my) dobrze wyglądamy a i nie przeszkadza nam brak tego wszystkiego co mają inni bo nam własnie to życie pasuje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
Święta racja, czytam to forum od ponad roku i już prawie wyleczyłem się z brania odżywek, a brałem już wiele rzeczy, które rzekomo miały ze mnie uczynić herosa. Niestety 90% środków, które polecają lub karzą nam brać wszelkiego rodzaju firmy są zbędne amatorom. Ostatnio słyszałem nawet fajną tezę jednego kolesia na siłowni mówił on mianowicie tak: Witaminy tylko w tabletkach bo są najlepiej przyswajalne :D.

No fate!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wklejajcie tu ciekawe artykuły branżowe

Następny temat

Plakaty Animala - link - str 27

WHEY premium