Nie tak dawno pisaliśmy o 10 najlepszych pośladkach na Instagramie. Teraz czas na zestawienie największych pośladków. Nie wszystkie prezentowane modelki mają miliony obserwatorów, bo takie już na pewno znacie. O tych dziewczynach z pewnością nie raz usłyszycie w przyszłości. Wąska talia i piękne, krągłe pośladki. Niejednemu mężczyźnie taka pupa może zakręcić w głowie. Jak Wam się podoba taki typ sylwetki?

#1 Genesis Lopez

To zdecydowanie jedna z najseksowniejszych modelek fitness 2018 roku! Duże pośladki i biust oraz wąska talia – trudno zaprzeczyć, że przyjemnie jest na nią popatrzeć.

#2 Mikayla Zazon

Ma piękne ciało, chociaż nie jest jeszcze tak mocno znaną modelką fitness. Poza tym jest nie tylko seksowna, ale i silna. W martwym ciągu podnosi niemal 140 kg.

#3 Genevieve Ava

To niewiarygodnie seksowna filipińska modelka fitness, która bierze udział również w konkursach bikini. To wschodząca gwiazda, którą obserwuje prawie 170 tysięcy osób.

#4 Mindy Sittinpretty

Jest dyplomowanym doktorem medycyny w Stanach Zjednoczonych. Jako lekarka ma unikalną figurę, która pozostaje w głowie. Nie sądzicie?

#5 Nay Jones

To silna i dobrze umięśniona kobieta, na którą można patrzeć i patrzeć. Zwyciężyła w konkursie Pro 2016 IFBB w Miami na Florydzie.

#6 Femme Felis

Urodzona i wychowana w Stambule w Turcji, Femme Felis jest ikoną fitness i gwiazdą mediów społecznościowych. Inspiruje fanów na całym świecie, zamieszczając zdjęcia i filmy z treningów i sylwetek.

#7 Maya Abou Rouphael

Brytyjska modelka fitness, pochodzenia libańskiego. Swoje pierwsze konto w social mediach założyła w 2015 roku. Od tamtego czasu coraz więcej ludzi pragnie podziwiać jej figurę.

#8 Cecilia Franco

Jeśli lubicie dziewczyny z kaloryferem na brzuchu to Cecilia wam się spodoba. Aż trudno uwierzyć, że ma 46 lat!

#9 Victoria Lomba

Jej pośladki są po prostu niewiarygodne, a jej profil na Instagramie być może trochę kontrowersyjny, ale nam się podoba. A wy co myślicie?

#10 Kiki Vhyce

Po 5 latach ciężkiej pracy na siłowni Kiki udało się zbudować silną i zdrową sylwetkę. Po drodze przyciągnęła wiele uwagi ze strony fanów. Kiki ostatecznie zaczęła rywalizować na amatorskich zawodach w Melbourne, gdzie zdobyła wiele uznania za swój sukces, stając się jedną z wiodących australijskich ikon fitness.

Komentarze (11)
RPS1990

Zastanawia mnie tylko czy tyłek części z tych modelek fitness nie jest dziełem chirurga.

0
basmann

Nr 9 na 100% implanty tyłka, właściwie tam wszystko zrobione, może pracować jako manekin :)

0
Fitplota

Nr 9 twierdzi, że nie ma implantów ;)

0
TomaszAZ

no niektore nie wygladaja za ładnie.. trzeba znać umiar. Niektore z nich ratuje ładna twarz :)

0
LiptonS

To już jest hiperlordoza.

0
natalijka

a gdzie Gracyanne Barbosa ?

0
p8288

3 jeszcze normalny ma tyłek

0
lodzianin1

Ale temat oko cieszy :-)

1
bronek22

Pogralby na tych bebnach :)

0
domosos

Duży tyłek ok, ale musi iść w parze z resztą sylwetki

0
OldSpiceClassic

Tą czarną bym wylizał.

0