SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niewolnicy dużych mięśni

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Niechce nikogo atakować, tylko po prostu nienawidze jak ktoś rozpowszechnia nieprawdę

potem ktoś wpadnie, przeczyta takie brednie i bedzie powtarzał dalej...


To nie jest nie prawda tylko odmienne zdanie.. jeśli ktoś jest inteligentny i przeczyta to i będzie miał swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odmienne zdanie jest pisanie nieprawdy?

Przecież to co wypisywałeś to było kłamstwo, nie odmienne zdanie...

pisanie głupot nie przejdzie na SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ale pisanie, że suple dają super mase, która od razu leci z człowieka, jak się przestaje ćwiczyć, to brednie wyssane z palca...


nikt nie napisal, ze daja super mase i ze ona odrazu zleci jak sie przestanie cwiczyc. napisalem, ze wspomaga conieco proces rozwoju tej masy, a co do tego ze leci w dol odrazu po odstawieniu to faktycznie moze troche przesadzone jest to ze leci odrazu, ale na przestrzeni czasu widac jak miesnie traca na jakosci.

co do CKD to moze i masz racje, ale mysle ze ta dieta ma raczej zastosowanie u endo albo mezomorfow, u ekto mysle iz by sie nie bardzo sprawdzila. aczkolwiek to tylko takie gdybanie.

ale i tak mysle, ze kazdy kto stosowal rozne diety powie, iz najlepiej masa idzie na tradycyjnej diecie z duza iloscia wegli. O ile sie nie myle to Dariusz189 i Peponent stosowali ckd i obydwom lepiej masa szla na tradycyjnej diecie (glowy nie daje, ale wydaje mi sie iz tak wlasnie pisali). CKD to raczej taka odskocznia albo eksperyment IMO.


a co do jakis dowodow na wplyw kreatyny na rozwoj sily i masy miesni, to Banan napisal prace licencjacka czy tam magisterska na ten temat. zreszta po co komu dowody, w praktyce czuc ze dziala i koniec kropka.

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-12-20 20:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacytuje cię zwierzu:

"masz w sumie racje w ostatnim zdaniu, jesli sie przestanie cwiczyc i duzo jesc to ten co jechal na suplach predzej poleci w dol i miesnie straca na jakosci niz u tego co nic nie bral.
"

i to mi wystarczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
wiesz, termin "predzej poleci" nie oznacza ogromnych spadkow w ciagu tygodnia

raczej mialem na mysli spadki na przestrzeni 3 miesiecy, aczkolwiek takie wystapia i u tego co lecial na sucho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328
panowie jakie z was zawodowce co?? zrozumialbym jakbym pisal z ibokiem bulmastifem lub czorcia ale nie mowcie o sobie zawodowce.70 kg wagi co??to ja mam wiecej. ja nie chce nikogo obrazac ale mialem na mysli ze skoro biora odzywki kulturysci strongmani itd juz pomijam to ze maja za free itd-musza cos one pomagac.mi one pomogly troche serio.mam kolege sergiej zaraz wam podam link co jest w naturalnej kulturystyce tu w angli cwicze z nim dosc czesto i on tez bierze suple i ejst z tego bardzo zadowolony bo mu to pomaga.propo ronnuiego colmana pewnie ze bierze tony koxow bo to sie nie da ukryc ale chodzilo mi o to ze on bierze odzywki rowniez.

http://www.npabodybuilding.com/ViewArticle.aspx?articleID=de05b1ec-56e0-4d2f-b0bf-4774d8f9c745#gallery

prosze sobie przejzec.

kto nie ma odwagi do marzen nie bedzie mial sily do treningow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
yyy kto tu powiedzial o sobie, ze jest zawodowcem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328
Koleś ograni sie Ci kolesie to są zawodowcy a nie przeciętni ćwiczący, taki porównania to nic nie wnoszą do rozmowy-kwachu to napisal.

kto nie ma odwagi do marzen nie bedzie mial sily do treningow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
aha to teraz kumam o co ci chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Chyba źle zrozumiałeś moja wypowiedz ja pisałem ze Pudzian Coleman to zawodowcy a my jesteśmy zwykłymi ćwiczącymi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wklejajcie tu ciekawe artykuły branżowe

Następny temat

Plakaty Animala - link - str 27

WHEY premium