SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22619 Napisanych postów 11151 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356298
Aga - jak mają mąki Melvitu to bierz śmiało - oni dobre robią. W hipermarketach na ogół są.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ok, zapisane. Dziękuje. W sumie zawsze z Gdańskich Młynów brałam - żytnią zazwyczaj, nie obracałam się za innymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W treningu na ten miesiąc są jakieś zalecenia dotyczące przerw między seriami czy robimy na czuja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
blue_hope
Paula, gryczana i ryżowa mąką jest w Auchanie ? Bo jutro musze kupić koniecznie

ja nie Paula, ale zaopatruję się w Auchanie
Tak, są. Jest też żytnia 2000, jaglana, ciecierzycowa. Bardzo poszerzyli asortyment w ostatnich miesiącach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dziękuje, ja w sumie jedyny wiekszy supermarket to auchan ; ) dzis bede to sie rozejrzę, bo żytniej nie można, jaglana owszem :) ryżowa też także będę polować :) Dziekuje :)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1812 Napisanych postów 2917 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73535
Aga zytnia można tylko pszenica out

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nadine pytalam Bziuu o make z gdańskich młynów zytnia pełnoziarniste i powiedziała ze ni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
no ale chleb żytni na zakwasie było że można :/ ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1812 Napisanych postów 2917 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73535
No jak ? Przecież było wyraźnie napisane ze wykluczamy tylko pszenicę.

Justyna właśnie a propo chleba, mocno klejący Ci wychodzi ? Jakie dajsz mąki, bo myślalam żeby upiec zytni ale się obawiam ze wyjdzie mi za bardzo gliniasty bo zawsze piekłam pół na pół z pszenna.

A może któraś z Was ma dobry przepis na chleb bezglut?

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Do chleba można s tak w wątku konkursowym pytalam to napisala ze niee. Nie wiem. Nsdine a ogladalas w kuchni sfd Tam chyba ktos wrzucal ns bezglutenowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kg za dużo po ciąży jak ćwiczyć i schudnąć w trakcie karmienia piersią

Następny temat

Poznaj moc technologii - najbardziej zaawansowana linia suplementów Activlab !

WHEY premium