SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
odpowiedziałem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
hahaha że co że won mi stąd bo gdzieś tam sobie coś pisze..... bosz człowieku wiesz jeszcze pisze w kliku innych miejscach może pośledzisz i wychwycisz jeszcze i tak "jakś skrywaną nienawiść do działu lejdis" .... opanuj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
nie wkładaj mi nie moich słów - nikogo nie wyganiam. same się wygoniłyście

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Wmawia się tutaj jakąś paranoję, nienawistne posty, cokolwiek nie napiszą osoby z poprzedniego teamu lejdisowego jest brane jako plucie jadem a tak naprawdę to Wy wrzuciliście nas do jednego worka i za każdym razem próbujecie udowodnić, ze wszystko z Waszej strony jest w porządku. Nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
no i super - zatem skończmy to pustosłowie. I żyjmy szczęśliwie swoim życiem. Dziękuję za miłą pogawędkę

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Wam to się naprawdę nudzi po co ta dyskusja w ogóle. Jak to mówią żyj i daj żyć innym. Ja nie wiem do pracy idźcie albo posprzątać, dzieckiem się zająć, poczytać forum czy książkę, ale przestańcie się w końcu kłócić. Night nie miał przecież jak sam napisał złych intencji. A jak wyszła interpretacja w to już nie wnikam. Każdy swój czas na to marnuje i to jego sprawa.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Zdajesz sobie sprawe Eve, ze w 3 zdaniach zaprzeczyłaś sama sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To Ty tak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Ale na serio - już koniec. Nie ma więcej o czym gadać. Róbmy swoje. Szkoda zdrowia na nerwy - szczególnie te w wirtualnym świecie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak macie czas i ochotę na rozkładanie mojej wypowiedzi na czynniki pierwsze to proszę bardzo ja jednak wrócę do czynności wnoszących cokolwiek do życia miłego dnia wszystkim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kg za dużo po ciąży jak ćwiczyć i schudnąć w trakcie karmienia piersią

Następny temat

Poznaj moc technologii - najbardziej zaawansowana linia suplementów Activlab !

WHEY premium