SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Aga znam to i bardzo lubię :) Chociaż mam lepsiejsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hehehehe !! ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Dobre :) pudełka są jak najbardziej babskie :P Dopiero do domu wróciłąm z treningu tanecznego, nie wrzuciłam michy z dziś do dziennika ale padam na twarz a jutro 5:15 pobudka na siłkę , więc wrzucam porządną porcję śledzia na ząb i idę spać .Dziennik uzupełnię jutro . Dobranoc dziewczęta , nie chorujcie mi tam . Paula spokojnie wylecz się :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Melduje ze jest nieźle. Właśnie jadę na siłownię. Zrobię spokojny trening ale dam rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1811 Napisanych postów 2917 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73533
To powodzenia ;)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nadine ile Twój maluch ma lat -miesięcy? Patrzę na bulgara super. Super nisko poza tym skąd ja to znam ćwiczyć przy młodej tylko ona niestety mi nie pozwala wchodzi pod nogi na szczęście śpi jeszcze w ciagu dnia to mogę odzwigac. Dzis chyba się kusze na wytrzymke dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzięki za info- nie zaglądam do dziennika bo ja dopiero w weekend :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Eh. Lubię białe i niebieskie roze w razie czego...zrobie wiązankę dla Agi tej ktora się odważyła ale niestety nie przezyla s tak na serio zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1811 Napisanych postów 2917 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73533
Aga w kwietniu 3 skończy, tez bywa różnie, siku , kupę ,banana,bajkę i tak w kółko:) , jeszcze czasami śpi ale zazwyczaj wtedy oprzatam. Ciekawa jestem wrażeń po wytrzymce , ja jutro :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kg za dużo po ciąży jak ćwiczyć i schudnąć w trakcie karmienia piersią

Następny temat

Poznaj moc technologii - najbardziej zaawansowana linia suplementów Activlab !

WHEY premium