SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dajesz Aga :P To byłby progres o ponad 600%!!! :D
Justyna Ty mnie wcale nie zdziwiłaś :P Ale i tak podziwiam Twoją formę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Cóż zrobić :D trzeba się pogodzić z masą :D 70kg takie przewracanie, mamo zlituj się, skoki do klatki piersiowej ;o ja powinnam być liczona inaczej :D hehehehehehe ;D

Ja miałam taki ubaw z siebie jak zobaczyłam wynik Justyny, że mówie, kufa czy ja zasnęłam w między czasie czy o co chodzi ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Aga , może przy pompkach usnęłaś w przerwie :D bo ja nie powiem co się ze mną działo przy podskokach w @ hahahaha masakra .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja sobie trochę dowaliłam, 2 siłowe pod rząd, 3 dzień wytrzymka. Ale nie tłumaczę się, dałam radę na tyle na ile umiałam :D chociaż, serio myślę, że usnęłam po drodze; D ale...za 2 t ygodnie pobiję siebie, nie mówię Was, bo się boję, że dam doopy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Jak mierzyliśmy maksy na siłowni to mój facet tak się ze mnie śmiał , bo mówi Ty normalnie poszkodowana z tymi długimi rękoma i nogami jesteś . Jaką drogę u Ciebie ta sztanga pokonuje hahahaha Bo ja na siedząco jestem średniego wzrostu - tylko kończyny mi takie długie wyrosły :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Długie nogi, to cud świata :) Czekaj, na razie o Cruelli piszą, że najdłuższe nogi ma w bikini :)
Jak krzykniesz kiedyś na scenie, a wierzę, że tak będzie :> To będziemy miały nowe dłuuuugie nogi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja mam na odwrót- dlugi tułów i krótkie kończyny :)
Aga Ty się nie tłumacz- my tu wszystkie ok 70 kg dźwigamy :)
Tak serio przy takich wytrzymkach technika i taktyka robią różnicę dlatego ciężko porównywać się do innych- najwazniejsze żebyś pobyła siebie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Dokładnie Paula, to nie jest kwestia porównania między Nami a ze swoim wynikiem poprzednim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Łeee pewnie ;D ja się po prostu uśmiałam z siebie :D heheheh

Coś tam u Was drga na wadze, albo w obwodach ?
Bo u mnie od 3tyg cisza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
blue_hope
Długie nogi, to cud świata :) Czekaj, na razie o Cruelli piszą, że najdłuższe nogi ma w bikini :)
Jak krzykniesz kiedyś na scenie, a wierzę, że tak będzie :> To będziemy miały nowe dłuuuugie nogi :D


Aga ja na scenie jeszcze w kwietniu stanę ale w innej kategorii :D Mistrzostwa Polski Tańca , muszę bronić tytułu a tu wytrzymki takie w ostatnim miesiącu , chyba umrę ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kg za dużo po ciąży jak ćwiczyć i schudnąć w trakcie karmienia piersią

Następny temat

Poznaj moc technologii - najbardziej zaawansowana linia suplementów Activlab !

WHEY premium