SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Mam pytanie - czy jest sens robienia Bear complex na czas jeśli żadna z Nas nie umie zrobić zarzutu ? Obawiam się bardzo szczerze mówiąc. A przy okazji jestem zdołowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zwłaszcza, że z racji braku techniki zarzut mamy robić minimalnym ciężarem. Przyznam, że jak robiłam go w niedzielę to się trochę wstydziłam bo ale cóż mus to mus :)
W kwestii zdołowania łączę się w bólu i oby do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie się wydaje, że i tak w miśku to ćwiczenie, które determinuje ciężar, to pp z za karku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Masz rację Jur u mnie przez to cięzar poleciał w dół bo mi barki padały i się zaczęłam wykrzywiać.
Justyna pociesz się, że kilka minut i możesz zapomnieć o tym, że Ci nie wyszło tak jak powinno.
Wydaje mi się, że i tak większa "strata" dla treningu to dzień kiedy zarzut jest jednym z dwóch głównych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Dobrze że wyjeżdżam na weekend , zrobię w czwartek przed wyjazdem to mi trauma minie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Weźcie do misia tak z 20-25kg i starajcie się robić dynamicznie, w tempie.
Po prawdzie wypadałoby do wszystkiego dochodzić po kolei (ciagi w różnych odmianach, szrugsy, zarzut do momentu szrugsa... itd, itp.) ale jest jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Aaa... pilnujcie tych wyciskań zza karku i PP. Tak jak pisałam u Justyny trzeba kontrolować zatrzymanie sztangi nad głową, żeby nie daj buk, nie wywaliło barku, jak cięzar gibnie za mocno w tył. Dlatego min. sugeruję mały ciężar - taki łatwiej opanować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kokosik to ja zapytam- zza głowy też dynamicznie? Bo ja chyba robiłam "niedynamicznie" i po pierwszej serii z 20 kg leciałam szybko po 15 :P
Dzięki wielkie za podpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22616 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
A wez poszukaj kilka ston temu dawalam film z misiem - tam byly 2 wersje misia. I albo PP albo normalne wyciskanie.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Paula raczej jest to takie PP zza karku - z wybiciem z nóg.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kg za dużo po ciąży jak ćwiczyć i schudnąć w trakcie karmienia piersią

Następny temat

Poznaj moc technologii - najbardziej zaawansowana linia suplementów Activlab !

WHEY premium