SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE CIAŁO W BUDOWIE - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo moje mc niby z boku wygląda znośnie - ale np. oddech jest zły, zła praca brzucha, czy nie wiem, brak napięcia tricepsów czy "ściśnięcia pach". tego na filmie nie widać. A okazało się bardzo istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Mnie wydaje się tez, że na jednym treningu jest się po prsotu bardziej wydajnym, technika lepsza. A czasem po prostu nagle ktoś mówi pokaż , nagraj ...to okazuje się nie taki rozstaw nóg, szarpiesz barkami ...nie tak trzymasz, nie tak to...Ja taks to widzę. Nie zawsze jest się w stanie zrobić poprawnie.
Ale to taka moja mózgowa tym razem wcinka.

Juryś dokładnie to takie mega detale. Rzadko kto o nie pyta i widzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak dla mnie sprawdza się moja teoria, że parę lat stażu, to nadal żaden staż ;) Trzeba jednak więcej, szczególnie jak się pracuje samemu w domu. Te zabawy techniczne, czy czucie mięśni...no to się nie zrobi w parę miesięcy. A najgorsze jest to, że dopóki się nie wskoczy stopień wyżej, to się nawet nie jest wstanie oszacować jak dużo rzeczy się kaszani, bo wszystko się wydaje w miarę ok ;) No w tym tygodniu wiem, że nic nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tutaj też wiele świadomości jest potrzebnych, staż w siłowym. To wcale nie taka łatwa sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Pare lat stażu to żaden staż po paru latach dopiero zaczynasz ogarniac organizm , czucie mięśniowe i reagowac na zmiany. Dopiero wtedy dochodzisz ktore cwiczenia lepiej dzialaja na ciebie robiac je z pelna technika a ktore z wiekszym ciezarem i slabsza technika, noi sama technike zaczyna sie ogarniac faktycznie.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Co racja, to racja ; ) Długa droga przede mną, oj długa :) A ja myślałam, że przed 30stką się tego wszystkiego naumiem :D A tak na serio, Konrad masz rację, zgodzę się w zupełności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1809 Napisanych postów 2917 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73530
Blue a może podciągaj się z pomocą krzesła, tzn, pomagaj sobie nogą, tylko nie wiem na ile ten sposób jest rzeczywiście dobry, ja tak własnie zaczynałam.

Paula ale masz piękne spadki, w szczególności w talii - zazdro. No i gratuluję podciągania, ale powiem Ci , że jednak lepiej szeroko nachwytem, bo tak to jednak dużą część odwalają łapy, a nie plecy, fajne masz obciążenie w siadach wow.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja myślę, że krzesło to dobry pomysł- działa trochę jak asysta. To niesamowite, że biceps tak może pomóc a plecy dobie nie dają rady. Przecież bicek taki mały :) Myślę, że będę kombinować tak i tak. A nachwytem oczywiście nadal chcę się nauczyć, ale i tak cieszy że cokolwiek wyszło,
Spadki cieszą niesamowicie. Może sprawdza się ta sama metoda co u Raimundy, bo oczywiście byłam raczej pogodzona z faktem, że to nie jest redukcja więc spadków może nie być :)

A z przysiadami ciężko było w ostatniej serii, ale o to przecież chodzi :D Generalnie podobało mi się dzisiaj bardzo takie dobicie nóg :D


Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2016-03-05 19:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Podciaganie podcgwytem jest dobre, ale tez trzeba sie skupiac na tym zeby ćwiczyć jednak plecy a nie za wszelka cene sie podciagnac wykorzystujac biceps :), bo to troche wtedy mija sie z celem

Krzesło generalnie to chyba najlepszy pomysl i gumy.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-03-05 19:15:15

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
AHh no bede próbować, ale nie bede sie spinać, nie dam rady, to nie dam. Wrzucę beczkę pod nogi ;D coś podziałam na pewno.

Paula oglądam przysiad, trochę kolana uciekają.

Ja nie mam normalnie sił...dziś byłam taka zajechana, żę szkoda gadać. Po treningu lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kg za dużo po ciąży jak ćwiczyć i schudnąć w trakcie karmienia piersią

Następny temat

Poznaj moc technologii - najbardziej zaawansowana linia suplementów Activlab !

WHEY premium