SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOGI TYTANA - cykliczność str. 6

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Czemu nie trenować nóg razem z klatką piersiową? Lub bicepsami/tricepsami?
Przecież więcej powinno się hormonów wydzielić i niby lepszy rezultat ćwiczeń powinien być osiągnięty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
https://www.sfd.pl/_Art._Niefortunne_połącznie_skazane_na_porażkę.-t692883.html 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
A jakby robić przed każdym treningiem jedno/dwa (na każdym treningu inne) ćwiczenia na nogi, żeby pobudzić mózg do produkowania hormonów? A później robić resztę ćwiczeń? Też będzie źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chcesz codziennie robić przysiady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Nie, 3 razy w tygodniu. Tak jak reszty ciała. FBW? (mogę się mylić, zielony jestem jeszcze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dla zielonych dział jest o piętro wyżej.

Trening całego ciała na każdej sesji to FBW, owszem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rok temu miałem artroskopię kolana, podczas, której dokonano zszycia łąkotki. W związku z tym mam pytanie czy mogę ćwiczyć nogi? Boję się, żeby nie nabawić się kontuzji, bo nie chcę znowu stracić pół roku....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5058
Ja po operacji kolana-zszywanie łąkotek i rekonstrukcja ACL, przysiady i martwy ciąg zacząłem robić jakieś 5 miesięcy po zabiegu. Oczywiście z małymi, stopniowo zwiększanymi ciężarami. Ćwiczenie nóg po takiej operacji jest niezbędnym elementem rehabilitacji, ponieważ to mięśnie w dużej mierze są odpowiedzialne za stabilizację stawu, oczywiście wszystko z umiarem i rozsądnym doborem obciążenia. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Wodyn w swoim artykule już obalił pogląd, że "kolana nie mogą wychodzić poza linię palców" a więc ten art wprowadza w błąd. Proponuje poprawić albo usunąć. Jeszcze się ktoś źle nauczy

--------------------------------------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawy art według M. Brown... by Maniek87

Następny temat

Codziennie siłownia w wieku 15 lat...

WHEY premium