SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja do trzymania miski czyli moja kolejna próba ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Do KOSCI

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
BodyLine
Jesteś tak blisko,jak nigdy nie byłeś.Schodziłbym do wyraźnych mięśni brzucha.Potem wygłodniałe mięśnie,będą chłonęły makroskładniki jak gąbka!


no to postaram sie tak zrobić :)

zastanawiam sie tylko czy węgli nie obciąć ale wywalić je całkowicie na 2-3 tygodnie....

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zamiast spowalniać metabolizm eliminacją węglowodanów,podkręć go stosując np.dwa dni średnio/dwa dni nisko/jeden bez i raz na tydzień ładowanie ale czystymi .Nadal będzie schodziło a samopoczucie i możliwości treningowe nie zjadą do zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
U mnie podziałało obcięcie do zera, ale może musiałem tak żeby w końcu coś ruszyć.
Myślę, że carb cycling to też fajna sprawa i jakbym miał więcej czasu to pewnie bym skorzystał

Słuchaj się BodyLine'a

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Panowie dzisiaj mierzylem poziom tłuszczu i wyszlo 15% i jestem normalnie na maxa zadowolony hehe

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24456 Napisanych postów 68140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537973
Nieźle! Kiedy fotki?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
przeciez wczoraj wstawil co ty oczy zgubiles ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24456 Napisanych postów 68140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537973
Wejdę z pc pozniej sprawdzić bo na tel mam puste okna

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
BodyLine
Zamiast spowalniać metabolizm eliminacją węglowodanów,podkręć go stosując np.dwa dni średnio/dwa dni nisko/jeden bez i raz na tydzień ładowanie ale czystymi .Nadal będzie schodziło a samopoczucie i możliwości treningowe nie zjadą do zera.

Jeśli chodzi o węgle to z tymi dniami dwa dni średnio , nisko jeden bez to ma to wyglądać np że w pierwsze dwa dni jem ponad moje zapotrzebowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zależy od celu treningowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować odblok 12 taps

Następny temat

Co po mostku, sugestie + foto

WHEY premium