SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja do trzymania miski czyli moja kolejna próba ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
No ale czy to rozsądne? Jak dla mnie za dużo zmian naraz, odrzucasz treny, t3, cleny, zmieniasz diete a bilans +, dajesz mixa, gh i jeszcze insa ci w głowie do tego? Leć jak leciałeś tren, t3, clen i dodawaj wegli i kcal. Będziesz więcej jadł od razu poczujesz sie lepiej, tren cały czas bedzie ładnie nabijał mięcho a nie nagle ze skrajnej redukcji na skrajną mase i to z insulina jeszcze. Takie moje skromne zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
co za lipe tren bijesz ze nie masz sile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
tren jest dobry :) genameda teraz biore.
ale ogólnie chyba jestem przemeczony i dlatego....

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
moze byc ogolne przerrenowanie, ja zawsze przed wycinka luzuje i daje sobie tydzien off na relax, zatnij zeby i cisnij to sport dla wytrwalych, nikt nie mowil ze bedzie lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
witam.

na szczescie tydzien sie konczy powoli i od poniedziałku wystartuje z maska hehhe

dam na poczatku b-2 w-3 t-1

s saa pójdzie mix na poczatku jakieś 750 week
a potem sie zobaczy

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
zrobisz jakieś ładne podsumowanie redu w weekend?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Na bieżąco robie ale cos wstawie aczkolwiek od ostatnich zdjec nie widze jakis duzych roznic ale ponad 1% fatu niby zlecial. Aczkolwiek zwisajaca skora mnie dobija. Mam nadzieje ze na masce sie troszke naciagnie hehe tzn nie mam zamiaru brzucha zlapac ale jak pojdzie troche gdzie inndziej to sie naciagnie hehe

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
jesteś chyba kilka lat ode mnie starszy - a ja na redu u sebie widzę, że skóra już się tak szybko nie "ściąga" (zabrzmiało bardzo dziwnie - dobrze, że tu nie ma gimnazjalistów).

Rowek - patrzyłem na fotki i mam pytanie - mogę podbić na prv?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze powątpiewam w te 12 % smalcu, wydaję mi się, że jest więcej, wnioskuję to ze zdjęć, no ale skoro już postanowione, że masa to masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Mastif
szczerze powątpiewam w te 12 % smalcu, wydaję mi się, że jest więcej, wnioskuję to ze zdjęć, no ale skoro już postanowione, że masa to masa


wiesz ja pisze na podstawie pomiarów omronem zdaje sobie sprawe ze moze być niedokładny ale cos tam mierzy bo róznice miedzy tym jak pokazywał 15 a 13 widac po zdjeciach nawet.

!!! TESTER !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować odblok 12 taps

Następny temat

Co po mostku, sugestie + foto

WHEY premium