SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

9 lat HTZ próba odblokowania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1386

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 131 dni Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 128
Cześć. Zawsze byłem wysportowany i aktywny fizycznie głównie sporty wytrzymałościowe. Mając 38 lat i dość niski testosteron wpadłem na pomysł żeby wejść na hormonalną terapię zastępczą.Dawkowanie jeden zastrzyk testosteronu prolongatum w tygodniu lub zastrzyk Omnadren 250 raz na 2 tygodnie zalecony przez endokrynologa. Bez wiedzy lekarza w każdym roku 9 -10 miesięcy na teściu a dwa miesiące Off... Nigdy nie brałem odblokuj czy HCG. Mało sportowy tryb życia , piwo i inne takie....
Obecnie chcę zakończyć HTZ ale lekarz powiedział, że po tym czasie to nie możliwe, olał temat i przepisał testosteron. Załatwiłem sobie dwa opakowania clostilbergyt 50 mg ( 20 tabletek ) i biorę połowę tabletki raz dziennie. Zacząłem dwa tygodnie po miesiącu brania (zostało 10 połówek) moje wyniki wyglądają następująco :


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Ankieta działu
Będzie mega ciężko zwłaszcza że olałeś hcg ,kiedy wbiles ostatniego testa


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-12-22 21:10:33

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 131 dni Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 128
Czy waszym zdaniem jest szansa,że jajka i głowa zaskoczą po takim czasie brania testosteronu ? Dlaczego FSH nisko pomimo brania przez 25 dni clostilbergytu w dawce 25 mg ? według przeglądu urologicznego taką dawkę bierze się raz na dwa dni a ja zwiększyłem i biorę raz dziennie..... Czy te 10 "połówek" wystarczy jak wezmę czy raczej po odstawieniu wszystko poleci.....
Jak na razie libido 0 erekcja 0 lub 1 . Dlaczego tak padło w sprawach łóżkowych ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 131 dni Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 128
Ostatni zastrzyk pod koniec października... W listopadzie po trzech- czterech tygodniach od zastrzyku testosteron 228... Norma 280-800 . Zacząłem brać 25 mg clostibergydu i po miesiącu wyniki jak na zdjęciu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Wrzuc ankietę działu bo nic o tobie nie wiadomo
Czy masz 25 lat czy 55
Czy masz nadwagę czy niedowage
Czy bierzesz jakieś inne leki?
Na tq chwilę wynik kręci clom po odstawieniu nieprzeklamane wyniki badań będą jakoś 4-6 tyg
Masz badania tw sprzed lat z jakimi wartościami zaczynałeś saa ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Osobiście uważam że szansa będzie marna , Ale możesz wstawić dane jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 131 dni Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 128
Nie wiem jak zamieścić ankietę. Wiek widać na zdjęciu z wynikami badań - początek pedel 76... .
Prolaktyna 9,93 ( 3,46-19,40)
FSH 2.90 ( 1.50-12,40)
LH 7,60 (1,70-8,60)
Testosteron 543,00 (280-800)
To wyniki po miesiącu brania 25 mg clomidu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 131 dni Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 128
Czy jak przestanę brać te pół tabletki clostilbergyt wszystko padnie na pysk ? Libido i erekcja po odstawieniu testosteronu 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 131 dni Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 128
Wzrost 175 waga 82 kg, na drążku około 10 podciągnięć, 25-30 pompek , bieg na 1000 metrów około 3 minuty 40 sekund....
Budowa raczej wysportowana choć zbyt nie trenuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 131 dni Na forum 130 dni Przeczytanych tematów 128
Wiek 47 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
HTZ
Czy jak przestanę brać te pół tabletki clostilbergyt wszystko padnie na pysk ? Libido i erekcja po odstawieniu testosteronu 0


Jak dla mnie na 95%
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl i odblok

Następny temat

Interpretacja badań

WHEY premium