SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

9 lat HTZ próba odblokowania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1411

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 152 dni Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 128
Jakie macie argumenty na poparcie swojej teorii .... ? Minimalna dawka klomifenu 25 mg spowodowała lekkie podbicie LH ( w widełkach) a testosteron ponad 540 czyli bliżej górnej granicy więc jajka reagują na LH. Przeglądałem forum i osoby które biły HCG na cyklu brały dwa razy tyle klomifenu niż ja a często miały gorszy stosunek LH/Testosteron.. U nich LH wystrzelone powyżej normy a jajka produkowały testosteron na poziomie dolnej granicy co świadczy że albo nie wydolne jaja albo straciły wrażliwość na LH po HCG....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95097 Napisanych postów 365272 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671414
Argumenty-doswiadczenie
Daj komplet badań zanim wszedłeś na saa wtedy trzeba było szukać przyczyny słabych wyników, po blokowaniu przez 9 lat osi hpta w wieku gdzie 5 z przodu się uśmiecha i od wielu lat naturalny test by pikował w dół szanse marne jak napisałem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9082 Napisanych postów 82788 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700142
Dokładnie jw . Niestety mogłeś kombinować zanim wskoczyłeś na htz teraz to już będzie jedynie gorzej
Czas leci i niestety poziom testa również ale w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1124
Wygląda to mocno srednio, nie kombinował bym chyba, że sie o dzieci starasz w tym wieku to na htz tez jest to mozliwe przy paru trikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 152 dni Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 128
Wiesz po tych HTZ lekarz rodzinny czy endokrynolog na NFZ przepisują mi prolongatum czy omnadren na telefon...
Męczy mnie jednak wbijanie raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie a praca nie pozwala biegać do przychodni na zastrzyk....
Dlatego wymyśliłem próbę odstawienia bez rozmowy z Endo.. Pomęczę się jeszcze kilka tygodni a jak nic nie wyjdzie to będę musiał odgrzebać zapasy......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 152 dni Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 128
Dzisiaj znalazłem w przeglądzie urologicznym, że jest to możliwe nawet po długim braniu ....
http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?2773 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1124
A nie myslałes o przejsicu na pod skornie ?
Mniej inwazyjne a przy dawce trt mogło by sie to sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 189 Wiek 49 lat Na forum 193 dni Przeczytanych tematów 5948
Hmm... Ale po 9 latach brania testosteronu nadal biegasz do przychodni na zastrzyk?
Odblokować się da, ale pytanie co rozumiesz przez udany odblok. Jeśli wartości referencyjne w parametrach krwi to OK, ale jeśli zamierzasz się czuć bez SAA jak na SAA (częsty błąd) to niestety tak się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95097 Napisanych postów 365272 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671414
Naucz się robić samemu zastrzyki i po problemie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 1624 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26689
mydows
Wygląda to mocno srednio, nie kombinował bym chyba, że sie o dzieci starasz w tym wieku to na htz tez jest to mozliwe przy paru trikach
Mógłbyś rozwinąć temat?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl i odblok

Następny temat

Interpretacja badań

forma lato