SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja do trzymania miski czyli moja kolejna próba ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
cos jest nie tak tutaj, ponad 1g testa, prawie 1g trenu, gh i metformina? i to jeszcze 3g? na takiej dawce samej metforminy to w 2tyg wywala zyly wszedzie


ja bym na Twoim miejscu nie jadl nic innego poza miesem i zapyerdalal ostro silowo + codziennie cardio, ladowanie raz na 2/3tyg



a z koksu to albo obnizyc testa do 250 c5d i wywalic tren, albo wywalic testa i zostawic sam tren

ponad 1g testa na redukcji przy takiej sylwetce to pomylka, bedzie utrudnialo redukcje



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-12-01 22:38:20

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
i jakbys sie zdecydowal na uciecie wegli do 0 to juz metforminy nie dawaj, bo sila rzecza przy 0 wegli i tak dochodzi do automatycznego obnizenia wrazliwosci insulinowej, poprawa mozliwa jest tylko przy niewielkiej podazy wegli np 100g i wiecej. Metformine w takim przypadku mozesz dac jedynie na ladowaniach wegli

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Metformina ogranicza wchłanianie heksoz, więc dawanie na ładowaniu mija się lekko z celem. I jak będziesz na 0 węgli to lepiej daj metforminę, bo samopoczucie jest dużo lepsze na niej i nie ma takiej ciągnoty do jedzenia.

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-12-01 22:52:28

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Diety ketogeniczne obnizaja wrazliwosc insulinowa wiec dawanie metforminy to delikatnie mowiac nieporozumienie jesli chodzi o poprawe wrazliwosci, co do samopoczucia to sie nie wypowiadam i generalnei lepiej nie doradzac tego bo u niego moze byc inna reakcja z hipoglikemia wlacznie. Patrzac po sylwetce on ma inny metabolizm glukozy niz ktos kto z natury jest szczuply


dawanie na ladowaniu jest jak najbardziej ok, wszelkie uwrazliwiacze sie sprawdza, r-ala i metformine polecal tworca ud 2 na swoim forum

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-12-01 22:56:13

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wypadałoby zrobić badania krwi i moczu, zarówno podstawowe, z profilem lipidowym jak i w kierunku cukrzycy, która w tym przypadku nie jest wykluczona.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
wypadaloby zaczac wbijac dobre soki a nie jakies wyj**ki
btw walisz 10ui gh ed bez t3? tez rozsadanie.

Zmieniony przez - highpriest w dniu 2013-12-01 23:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
neevsky
Wypadałoby zrobić badania krwi i moczu, zarówno podstawowe, z profilem lipidowym jak i w kierunku cukrzycy, która w tym przypadku nie jest wykluczona.


Badaniaa robie czesto i wszystko oki...

Trzeba pamietac ze niecale 2 lata temu bylo mnie praie 30 kg wiecej....

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
to powiedz jeszcze jakiej firmy/firm test, tren i jakie gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
na moje oko za mało jesz troche jesz ale na pałe niewiesz ile tu troche błąd mo moze masz 50kcal na + i co ? nic niewidać czy idzie czy nie z drugiej strony moze powinieneś zejsc o 50% z dawek i odpoczać nierobić aerobów z 7 dni i potem wrócić by znowu zaszokować organizm moze estro podbite a moze prolaktyna meftormine bym sobie darował ale moze tez jesz za duzo tłuszczy imetabolizm zwalnia ty dodajesz aero i organizm sie broni i niespala ciezka sprawa jednak zrobil bym 7dni przerwy bo tyle juz spaliłeś że naprawde moze orgaznim mówi stary daj odpoczać ja po 20tyg redukcj miałem podobnie ale nieleciało to co uciebie zrobiłem 7dni przerwy i pomogło moze to głupie ale co ci szkodzi spróbować powodzenia
...
Napisał(a)
Usunięty przez MarcelQ za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować odblok 12 taps

Następny temat

Co po mostku, sugestie + foto

WHEY premium