Ala Soroczyńska zwana również “Alusią” to fit-maniaczka, która z wielkim zapałem i zaangażowaniem “trenuje” na oświęcimskich siłowniach. Jest również w trakcie robienia kursu na trenera personalnego. Prowadziła również fanpejdż na Facebooku, lecz z powodu dużej ilości osób komentujących jej technikę wołającą o pomstę do nieba, postanowiła go usunąć. Teraz przerzuciła się na Instagrama i tam codziennie zdaje relacje z treningów oraz swojego życia.

Początkowo Ala była zafascynowana znaną blogerką, a właściwie teraz fit-celebrytką Deynn. Pisaliśmy o tym tutaj:

ZOBACZ: Deynn zrobiła niespodziankę Alusi

ZOBACZ: Spełniło się marzenie Alusi!

Teraz z niewiadomo jakich przyczyn zamieniła swoją dotychczasową idolkę na piękną i utytułowaną Alinę Pettkę ( Alina Pettke - ocena sylwetki ).

ZOBACZ: “Wielki” trening Aliny i Alusi!

Alina podobnie jak Deynn postanowiła zrobić Ali prezent! Wysłała do niej paczkę z ciuchami. Fit- maniaczka strasznie przeżywała ten fakt, zdając już od poniedziałku relacje swoim fanom na jakim etapie jest przesyłka. Powiedziała również, że “znowu pewnie opiszą mnie w serwisie xxx”… Niestety pomyliła firmy :) Szybko jednak poprawiła błąd i podała właściwe info o najlepszym sportowym serwisie jakim jest SFD. W paczce niespodziance znalazło się : 5 par staniczków, 2 pary legginsów i jeszcze takie legginsy do “półłydki”.


W nowym stroju od Aliny Pettke zrobiła “piekielne nogi” i pośladki! Żałowała, że mieszkają tak daleko od siebie i tyle kilometrów je dzieli, bo wspólny trening nóg byłby super... Na siłowni niestety była sama i było jej smutno. Ala powiedziała, że jak są ludzie to wtedy budzi się w niej prawdziwy DZIK! Jako posiłek potreningowy jak na prawdziwego dzika przystało, zjadła 2 parówki z grilla i 4 kawałki bułki czosnkowej.

Za wytrwałość, determinację i niepowtarzalny styl, Ala dostanie również paczkę od sklepu www.sfd.pl/sklep !!!

Prosimy o kontakt: fitplota@sfd.pl

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)