SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CD-ROM z filmikami - niespodzianka dla modemowców

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetna wiadomość dla osób nie posiadających stałego łącza:

Filmiki z Vale Tudo, Mixed Martial Arts i Sport BJJ są obecnie dostępne na CD-ROMie za grosze w porównaniu do kosztu ściągnięcia ich przez sieć. Można zamawiać przez internet.

Wiecie gdzie szukać info.

Pozdrawiam
Qertoip
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmmmmm........gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wpisz w wyszukiwarce Onetu "bjj" albo "Qertoip" to znajdziesz. Nie mogę powiedzieć, bo mi post wyleci (nie można reklamować stron).

Pozdrawiam
Qertoip
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Super - powiedz mi prosze, czy wszystkie filmiki pojda na pentium 100, 32 mg ramu? Wiem, ze te w DivX (chyba) niestety nie.
Dzieki za pomoc.
MAciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te w lepszej jakości na pewno będą się "fazowały"

Pozdrawiam
Qertoip
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Jeżeli filmy skaczą to możesz spróbować ustawić bufor na 30 sekund (więcej chyba nie można).

If my woman would try to kick my ass I`d say: "You get your bitch ass back to the kitchen and make me some pie!"

Kto się śpieszy ten się potyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wejsc w nogi

Następny temat

MMA i Vale tudo...

WHEY premium