Marita Sürma znana również jako Deynn zdobyła się na wspaniały gest! Przesłała Ali Soroczyńskiej zwanej również “Alusią” mega paczkę z ciuchami sportowymi. Alusia przyznała, że “trochę długo szły”, ale dla takiej zawartości chyba warto było czekać.
Deynn przesłała jej w prezencie 5 par różnych legginsów, 4 staniki sportowe, 2 bluzy i 1 komplet dresu. Alusia była tak szczęśliwa, że krzyczała wręcz na swoich filmikach na kanale instagram opowiadając o zawartości paczki i dziękowała swojej idolce wielokrotnie. Deynn doradziła też Alusi, by ustawiła swój profil na instagramie jako publiczny, dzięki temu zdobędzie więcej fanów.
Przypomnijmy wszystkim, że Alusia FIT prowadziła fanpejdż na facebooku, lecz z powodu dużej ilości osób komentujących jej technikę wołającą o pomstę do nieba, postanowiła go usunąć.
Alusia zdradziła, że marzy o tym, by zrobić wspólny trening z Deynn latem. Powiedziała również, że bogaci powinni dzielić się z biednymi i są jeszcze na świecie ludzie hojni o dobrym sercu. Po otrzymaniu mega hardkorowych ciuszków od “Denki” jak to powiedziała Alusia, trening na pewno będzie jeszcze bardziej udany!
Oby wraz z otrzymaniem nowej garderoby poprawiła się technika wykonywania ćwiczeń przez Alusię, bo będzie musiała szukać dobrego fizjoterapeuty.

Źródło: instagram

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness, napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (0)