SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja do trzymania miski czyli moja kolejna próba ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Moglbys też cabaser jesc w dawce 0,25mg e7d - wystarczy na dluzej, a pewnie zbije prolkę conajmniej do dolnej granicy normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jutro okaże sie jak cabaser daje rade przy 700mg ace / wk ;) badania o 8 rano, tez chce wiedziec co jest grane ;D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Zalezy jaka dawka dostinexu znam goscia, co przy 200mg ace home kosiarki + 100mg npp alphy ed, musial walic 3x dzienie, tak palka fukala... wiesz o kogo chodzi Karpiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Witam.

A wiec wczoraj byłem zmuszony zaprzestać VLCD z powodu masakrycznego bólu brzucha który zaczałe sie w nocy z piatku na sobote. przez 24 godziny nie byłem w stanie funkcjonować lezałem skulony wijac sie z bólu. poprostu jakas masakra.

było to najprawdopodobniej spowodowane tym ze chyba 3 dni sie nie wyprózniałem.

dzisiaj w nocy mi przeszło ale jestem tak osłabiony ze masakra i dzisiaj jem ze tak powiem troche bez dietowo.

od jutra wskakuje na niskie wegle a VLCD wejde od przyszłego tygodnia po egzaminach.

jeszcze dzisiaj zapodam femere i zoabacze po tygodniu to estro bo kiedys po treni miałem jakoś 40 z tego co pamietam wiec zbiło.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Rowek, orbitrek jest mega! Jeszcze raz wielkie dzięki

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Jak vlcd nie słuzy to po co się na niej męczyć? Wejdź na normalną zbilansowaną diete i sranie bedzie w porządku i fat bedzie leciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Sebik gdybym wiedzial ze tak moj organizm zareaguje to bym na nia nie wchodzil... ale moze podejscie jeszcze zrobie hehe

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zrób zrób i daj błonnika dużo. W Piotrze i Pawle można kupić taki nie zmieniający kaloryczności posiłków.
Dasz sobie z rana jakieś naleśniki z białek i tam dodasz siemienia lnianego + błonnika łyżeczkę i będzie ładnie kupa szła.
Mi taki zabieg pomógł od ręki. Luźniejszy stolczyk był od razu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
A jak z samopoczuciem? Ja ostatnio się rzuciłem na wyrzucenie węgli, no byłem nie do zniesienia, sam siebie nie chciałem znać, poirytowanie, agresja, zamulone procesy myślowe, głodu nie czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Ja bylem głodny non stop... zmeczenie spore ale ten skret kiszek to byla jakas tragedia. Ten blonnik musze kupic i jak bede mial wolniejsze to znowu zapodam a teraz dam owies z rana i jexen posilek z ryzem a potem juz chyba bez

!!! TESTER !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować odblok 12 taps

Następny temat

Co po mostku, sugestie + foto

WHEY premium