SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja do trzymania miski czyli moja kolejna próba ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5137
Zmiel sobie posiłek i go wypij :) Co prawda ciężko się nie porzygać, trochę gęste jest no ale trzeba dać radę. Rób aeroby dalej to niedługo będziesz wkurzony, że tak mało musisz jeść ale potem wejście na masę jakie przyjemne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
zmielone posiłki na dłuższą metę przyniosą odwrotny efekt ,nie wspomnę już o aspektach zdrowotnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
flex1976
zmielone posiłki na dłuższą metę przyniosą odwrotny efekt ,nie wspomnę już o aspektach zdrowotnych


co masz na mysli

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
juz jest lepiej nawet głodnawy sie robie....

dałem wiecej wołowiny wczoraj i dzisiaj ... taka krwista to wchodzi jak masełko.... szynka pieczona w całości tez....

tak ze nie bedzie źle wafli ryzowych do tego i super...

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2225 Napisanych postów 12659 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170813
Nie dlugo apetyt ruszy i to tak ze nie bedziesz mial czym go zaspokoic ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
a wiec tak dzisiaj poszło :

600 wołowiny
200 kuraka
75 owsa
50 białka z proch
i jakies 8-10 wafli ryzowych....


i chyba tatara z łososia jeszcze zjem.... :)


Zmieniony przez - rowek w dniu 2013-12-12 21:09:20

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
flex1976
zmielone posiłki na dłuższą metę przyniosą odwrotny efekt ,nie wspomnę już o aspektach zdrowotnych


tez mnie to ciekawi...
tak samo jak pisales kiedys ze aby wygladac, trzeba inwestowac w zarcie
i ze 3b na kgmsc na bombie to minimum (mozliwe ze tamte dwa pisal lodzianin %))


Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2013-12-12 22:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
trawienie rozpoczyna się w jamie ustnej - ślina - amylaza ślinowa
tutaj rozpoczyna się proces trawienia węglowodanów ,żeby trawienie było prawidłowe -pożywianie musi być rozdrabniane za pomocą zębów / języka i mieszane ze śliną
jak wypijemy bezpośrednio to nie zachodzi ten wstępny proces trawienia a co za tym idzie może dojść do problemów gastrycznych co jak wiadomo będzie wiązało się ze spadkiem apetytu itp

3g białka nie pamiętam może i tak pisałem bo to akurat nie jest dużo wliczając również roślinne białko
jednak to sprawa indywidualne ,jednemu wystarczy nawet 2g a inny będzie potrzebował 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Akurat na tym temacie sie nie znam, ale pare razy wypilem posilek, typu kurak zmielony i zawsze po wypicu czulem takie dziwne cos na zaladku i nie bylem glodny przez pare godzin, jakby sie dluzej trawilo czy cos, nie wiem moze ja akurat tak mialem, ale wiecej pitnego jedzenia nie chce, ochydne jak chui ! ROWEK CISNIJ i dawaj fotki z biezni zebys mial motywacje trzymania cardio :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
żeby nie było ze sie obijam ...dzisiaj od rana bieżnia 45 min...

nawet sweet focie po zaj**ałem hhheehe

i porcja kurczaka na cały dzień było 1 kg ale wczoraj tak dobre juz wygladał ze zostało mniej....

teraz ide szamac owiec

pozdro




!!! TESTER !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować odblok 12 taps

Następny temat

Co po mostku, sugestie + foto

WHEY premium