SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Morales - redukcja/wytrzymałość - droga do 30 podciągnięć

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 80188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
grrubas tylko bilans ustaw pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
hehe wyobraź sobie że mamy bardzo podobny bilans
w wolnej chwili prześledze cały twój blog morelas i biore sobie go za wzór przy układaniu swoich założeń żywieniowo-treningowych
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale masz inne źródła białka. Nie jadasz mięs, więc będziesz musiał nadrabiać jajkami, twarogiem i rybami. I pamiętaj, że masa i wzrost nie jest jedynym wyznacznikiem kaloryczności diety. Bierz jeszcze pod uwagę jakość treningów. Mój jest wytrzymałościowo-siłowy, dlatego mam proporcje B/T/W takie, jakie mam. Przemyśl to dokładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Morales masz w domu drazek, skakanke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Im bardziej wyczrpujący trening tym większe zapotrzebowanie na kalorie a pewnie przy treningu wytrzymałościowo-siłowym trzeba tez węgla nie omijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to kurcze co sie obijasz Bys sie tym HIIT`em nie zanudzil - Plan na najblizszy, "bezsilowniany sezon" Mozesz robic codziennie, przerwa jak chcesz, mozesz sobie laczyc z HIITem jak dasz rade, albo na zmiane, rob 2 dni przerwy w tygodniu...
1. 20 min tyle obwodow ile dasz rade, przerwe rob ja nie mozesz pare oddechow i dawaj dalej
15 podciagniec (nie mowie ze dasz rade wszytskie, jak nie dasz to rob z podskokiem )
15 pompek
15 wznosow z opadu (jak masz pilke w domu to rob na pilce, jak nie to na brzegu lozka niech ktos potrzyma ci nogi)
15 sit up`ow
2. 5 obwodow
- 30sek padniej- powstan (na youtoube burpee)
- 30 sek pajacykow (intensywnie, rece do poziomu, nie machaj wyskoko)
- 30 sek podskokow kolanami do klatki (lub na skakance dwa obroty na jeden podkok)
- 30 sek boksowanie z cieniem
3. tabata, z 4 cwiczen (kazed 8 razy 20s szybkiej! pracy/10s odpoczynku)
- podciaganie ( oczywiscie, z wyskokiem cokolwiek dajesz rade)
- pomki
- sit -up`y
- przysiady ( szybko, masz sie poruszac w granicach 19 przysiadow na 20sek )
4. jak najszybciej dasz rade
100 przysiadow
6 podciagniec
6 pompek (jak jestes w stanie robic dipy w domu miedzy krzeslami to nawet lepiej)
80 przysiadow
12 podciagniec
12 pompek (vel dipow)
60 przysiadow
18podciagniecia
18pompki
40 przysiadow
24podciagniecia
24pompki
20 przysiadow
30 podciagniec
30 pompek
5. 5 obwodow
- 30sek padnij- powstan
- 30 sek pajacykow
-30 sek wypadow z przeskokiem
- 30 sek padnij - powstan
- 30 sek pajacykow
- 30 sek (opierajac sie rekami o podloge jedna noga prosta z tylu druga zgieta i przeskakije zmieniajac nogi)
6.
20 min
5 podciagniec
5 russian twist (z obciazeniem w rekach) na strone
15 padnij powstan
20 pajacykow


Wszytsko jest na czas lub na ilosc, wiec mierz za kazdym razem by zobaczyc czy udaje ci sie szybciej zrobic
Masz ciezarki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Po takim treningu trzeba karetke wzywac, czy lepiej od razu przed cwiczeniami zamowic ?

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-12-16 14:15:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja bym zamówił przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to nie jeden trening to rozne
ale daja popalic
Ps.
Zapomnialam napisac miedzy tabatami 1min przerwy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan i pomoc

Następny temat

Ćwiczenia na wyrzeźbienie bicepsów

WHEY premium