SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markus Ruhl aktualna forma

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 285633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
On nigdy nie mial takiej kontuzji jak Freeman. To uszkodzenie miesnia bylo widac po wewnetrznej stronie klatki (i nadal jest bardzo widoczne). Zreszta nic go nie wykluczylo, przeciez nie startowal ledwie rok na zawodach. Ostatni raz byl na Olympii 2007.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
z tego co pamietam to byl jakis news i zakonczeniu kariery startowej nawet , a co do kontuzji , to tak jak freeman miesien piersiowy wiec jest zwiazek , tyle ze pp a nie pk wiec dlatego nie jest az tak widoczne , mniejsza z tym , dobrze sie chłop trzyma ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5989
oj dawno nie wygladał tak dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
takze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl ;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
mój ulubiony kulturysta

gdzies miałem fotke jak go smarowali przed startem

co miał lewą ręke od góry uniesioną

i tam dopiero widać jaką masakryczną sylwetke ma

pomijam już hardcorowe treningi, dla mnie nr uno

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
j/wtez slyszalem o jgo zakonczeniu kariery...mam nadzieje ze wroci na scene bo teraz wyglada lepiej niz przez ostatnie 2 lata... w 2005 roku wygladal swietnie, i znow nadszedl czas jego swietnosci(mam nadzieje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
za***ista forma wymiata i wszytko jest jeszcze możliwe

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Ale był wydymany po tym "energicznym pozowaniu"...

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731705
Wszyscy pieja z zachwytu... a dla mnie to on wyroznia sie tylko monstrualnymi barkami i ...brakiem szyji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7921
Jak to scR zrobił fajną rozpiskę (prawie jak Filon ):

Ironman -> wygrywa zawody i jedzie na AC
AC - w finale jest, jedzie na Olympie
Olympia - top10 na pewno i jedzie na zawody w Niemczech, przy odrobinie pomocy niemieckich sedziow i publicznosci zajmuje miejsce w top3

A ja bym dopisał (nie obrażając scR'a) że potem chyba idealny moment na zakończenie kariery w blasku sławy bo jednak zdrowia końskiego to Ruhl już nie ma a szkoda by było całkiem je zrujnować - słynny filmik z gazowaniem wszystkich wokół (zresztą Niemcy uwielbiają gazować jak to pokazali podczas II Wojny Światowej) oraz na tym filmiku z pozowania widać jak już Markus ciężko oddycha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to za kulturysta??

Następny temat

DOBRY FILMIK !!!

WHEY premium