SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markus Ruhl aktualna forma

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
W Lodzi pierwszym razem jak byl Coleman to nic nie bral za zdjecie, nie wiem jak za drugim razem.

Zmieniony przez - scR w dniu 2009-05-04 19:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626
ja jak byłem na spotkaniu z ruhlem to trzeba było kupić jakiś produkt za min 35 euro i dostawałeś kartke dzięki której mogłes zrobic sobie fotke z ruhle, natomiast na spotkaniu z Wolfem trzeba było zapłacić 5 euro za fotkę i był o wiele milszy niż ruhl (takie małem moje zdanie w tym temacie)

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Też nie lubię buractwa. Kultura osobista obowiązuje kazdego, zwłąszcza wobec ludzi którzy przyszli specjalnie żeby go zobaczyc.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Nikt nie pomyslal, ze te 50 pln to moze wymysl polskiego Ultimate , ktorzy go tu sprowadzili??? Po prostu pewien sposob na napedzenie sobie klientow.Przeciez to nie Ruhl sprzedawal te suple tylk oni.

CZy Frank, Flex lub Evan brali kase za fotki na power tour?

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
o ile zauwazyłem chyba brał chciał na początku ale za autografy ale potem se darował , a Evan Vinni Radek Joe Ladnier pozowali do fot i rozdawali autografy za free

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16849
Nie ma co się spinać, wydaje się że był to pomysł firmy a nie jego. Byłem widziałem i prawda jest taka, że jescze w polscy nie było kulturysty ze światowej czołówki w takiej formie na scenie, bo wyglądał niesamowicie i każdy mi to przyzna, podchodzi pod życiową formę, i jak dla mnie NY Pro mogą być spokojnie jego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
moga nie muszą zobaczymy co Evan pokaże i jak sam Ruhl mówił Denis :d ja za bardzo za Markusem nie jestem głównie przez te jego zle wyraziste tricki :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
ja nie widzę problemu.
z drugiej strony trudno się dziwić gościowi na tym etapie przygotowań (czytaj ilości stuffu które musi brać aby się wyciąć na zbliżający się top sezon i wpływu tych środków na samopoczucie i psyche) aby przez pół dnia siedział, szczerzył się do gapiów i przybijał piątkę z każdym. pobieranie opłat to równiez metoda selekcji i ograniczenia ilości chętnych do zdjęć. Przecież każdy chce zdjęcie z tej klasy profi, a za darmochę to pewnie kilka zdjęć x kilka tys potencjalnych chętnych...
wytrzymał by ktoś z was taką "popularność"? ja nie.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16849
Evan, Denis, Silvio zobaczymy. Jak Ruhl siedział za tym stolikiem to wyglądał jak amerykański footbolista w ochraniaczach, kosmiczne bary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
Ravenlord -Dobrze mówisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to za kulturysta??

Następny temat

DOBRY FILMIK !!!

WHEY premium