SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam juz dosc!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
ludzie pomozcie bo c.h.u.j wie co bedzie dalej!
cwicze rok ---> wygladam jak p.i.z.d.a!
ogladam fotki ludzi co cwicza rok to mi sie chce beczec!
w pasie mam 88 cm----> wyrazna przesada a reszta normalna jak na moj wzrost i wage! (co zrobic zeby spadlo)?
nie mam krzywego kregoslupa bo bylem u lekarza ale mam tendencje do garbienia sie!co zrobic zeby sie nie garbic?cwiczenia na prostowniki grzbietu nic nie daja!----> od tej postawy klatka mi nie wy.je.b.a.l.a do przodu tylko jest zapadnieta!jak sie wyprostuje to cos widac ale ja nie potrafie chodzic prosty jak kaczka --> mysle nad pajaczkiem ale to chyba*****a pomoze!bede wkladal jakis trzonek za placy poziomo i moze sie wybrostuje!nie mam juz chceci jak widze takie dno!

nie wiem czy mam trening dobry!moze to przez niego nic sie nie rzezbie bo jest zly i cwicze na cos innego calkiem! moglby mi ktos go ocenic ale tak fachowo?moze cos pozmieniac moze czas by byl juz na redukcje?

moj trening wygladal nastepujaco:

pon.
klata

plasko 6 serii x 8 powtorzen
skos 4 x8
sztangielki na skosie 3x8
rozpiety 3x8

wt
tric

hantelka za glowa 4 x 8
francuz do czola 4 x 8
sztanga za glowe 4 x 8

sr.
bic

sztanga 4x8
o kolano 4x8
mlotki 4x8

czw.plecy

wioslo hantla 3x8
wioslo sztanga 3x8
sklony dzien dobry 3x8
szrugsy 3x8
(nie mam drazka wiec nie robie najszerszych ale mysle nad tymi niedlugo bede mial!ttylko sie zastanawiam czy warto to robic jak rok nie robilem)
PODKRESLAM ZE PLECY CWICZE OD 1,5 - 2 miechow tak samo barki!


pia.
barki

zza glowy 3x8
sprzed glowy 3x8
hantelkami w bok 3x8
podciaganie do brody 3x8

nog nie cwicze bo mam problemy z kolanmi!

ludzie prosze was pomozcie mi!hcce jakos wygladac ale jakoas mi nie idzie!
wyniki siolwe sa nawet dobre ale nie wyglad estetyczny!dosc siy chce wyglad!znajdzie sie ktos taki co mi pomoze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
czyli dobry jest en trening?z pewnoscia lepszy od mojego starego?

czyli od oniedzialku go zaczynam stosowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
Czy ten cały czas ćwiczyłeś tym samym planem? Czy w każdym ćwiczeniu robiłeś 8 powt. na serię? Czy ćwiczyłeś progresem?

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
tak caly czas cwiczylemtym planem!caly rok prawie tzn 10 miesiecy ten plan i 8 powt. na serie!mowie prawie bo plecy i barki cwicze od 2 miesiecy!wiec jakby tamte 2 dni odjac to bylo czwartek triceps a w piatek biceps!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Plany się zmienia co 2,5-3miechy. Nie dziwota, że słabo idzie. Dieta jest ? Z bilansem -- albo 0 to Ty dużo w tym sporcie nie osiągniesz.
PZDR

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
ja na twoim miejscu zrobil bym 2 miechy ostrej rzeźby a potem zaczoł od zera mase budować. Zajmiej ci to troche czasu ale w tym sporcie tak trzeba jeśli chcesz mieć jakieś efekty

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
No to przykro mówić ale masz odpowiedź. Po pierwsze zmieniaj plan co 2-3 do 4 m-cy (by dawać nowy bodziec mięśniom), po drugie progresja i liczba powt. np. 12,10,10,8 i musi rosnąć jeśli masz do tego dobrą dietę.

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
no to jak sadzicie teraz by sie przydala redukcja czy co?

mozecie rozpisac jakis trening?ktory mi pomoze w wygladzie?zebym mogl wyjsc na plaze z podniesiona glowa ?i sie nie wstydzil swojej postury?PROSZE WAS O TO Z CALEGO SERCA wYKUPIE ABONA I DAM SOGI TYLKO PMOZCIE!!

i co myslicie o pasi i kregoslupie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
A i ten plan hu--wy bo tric i bic nie ma czasu na reg. Jak już chcesz 5x w tyg to musi być w środku przerwa 1 dzień

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
zrobie tak jak mowicie!cale wakacje ostrej rzezby i od wrzesnia!znowu masa!wiec teraz nowy trening i tak w polowie wrzesnia nowy

mozecie napisac jakis plan na rzezbe ktory by mi pomogl?jak juz ma byc to 5 razy w tygodniu i taki intensywny aby sie szybko "uwolnic" z mojego cielska

aha i macie jakies pomysly na skorygowanie moich wad ??(kregoslup i pas)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2084
????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
jedyny pomysł na korekcję pasa to odpowiednia dieta i lekkie aeroby.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy z treningiem

Następny temat

Jak polepszyc osiagi silowe na klatce piersiowej ? Prosze o fachowa pomoc

WHEY premium