SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malinowa / Dziennik - "Redukcja Fatu"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53393

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Obliques do tego ze dwa razy 30min aero Robic w czasie treningu na silowni czy w inne dni ?

Ember To bedzie poprostu moj pierwszy wypad na silownie od kilku lat(a i te kilka lat temu to poprostu wlazilam na co sie dalo i cwiczylam nie znajac nawet nazwy) i jeszcze nie wiem co mnie skatuje co mnie ,ale taki trening jak sobie wyobrazilam to napewno by to zrobil,strach ma wielkie oczy

Morales To ja wytrwale czekam A jak zobacze rozpiske to od razu lece do lidla robic zapasy warzyw i potrzebnych rzeczy hihi

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posiłek I
pierś z kuraczka - 125g
ryż brązowy - 50g
łyżka miodu - jakieś 15-30 minut przed treningiem.

***TRENING***

Posiłek II
szklanka chudego mleka z łyżką miodu - jakieś pół godzinki po treningu.
godzinę po treningu:
pierś z kuraczka - 125g
ryż brązowy - 50g

Posiłek III
wołowina - 100g
orzechy włoskie - 50g
warzywa - 300g

Posiłek IV
wołowina - 100g
orzechy włoskie - 50g
warzywa - 300g

Posiłek V
łosoś - 200g
warzywa - 300g

Posiłek IV
Jajka - 3 szt /tu możesz jeść zamiennie z twarogiem
oliwa - 20g
warzywa - 100g


Uwagi.
Do posiłku nr 3 dałbym jakieś warzywa strączkowe, np fasolkę szparagową. Jesteś po treningu, więc trochę skrobi nie wyrządzi Ci krzywdy a do następnego treningu będzie trochę więcej glikogenu. Poza tym wyszło mi mało węglowodanów, więc bez obawy możesz dodać trochę strączkowych
Brak typowego śniadania, bo robisz rano trening. Jak Ci za ciężko to zawsze możesz sobie wrzucić do blendera 50g owsianki, 50g WPC i zmiksować z miodem i mlekiem
Pamiętaj, że posiłek nr I zjadasz co najmniej 1,5h przed treningiem.
Białka masz 166g, więc jeśli będzie w jakiejś porcji więcej to nie ma problemu, masz zapas.
Warzywa rozłożyłem tak, by w ostatnim posiłku było najmniej.
Co do źródeł białka, to możesz oczywiście stosować zamienniki. Pamiętaj tylko aby okołotreningowo dawać chude mięsa/ryby, jeśli zamieniasz łososia, to na inną tłustą rybę czyli śledź, makrela, jeśli dajesz chudą rybę lub mięso, to dolej do tego 20g oliwy i łyżkę tranu.
Jeśli chodzi o orzechy, to możesz też zamieniać. Włoskie mają akurat najwięcej ALA, więc trzymają odpowiedni bilans kwasów tłuszczowych. Jak będziesz chciała zamienić, to powiem Ci co dodać.
Resztę zostawiam Twojej wyobraźni
Mam włączone powiadomki, więc oczywiście na bieżąco będę śledził.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-09-17 10:21:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Na sniadanie ?:(
Posiłek I
pierś z kuraczka - 125g
ryż brązowy - 50g
łyżka miodu - jakieś 15-30 minut przed treningiem


:( hihi, nie wiem czy dam rade z rana wciagnac piers z kurczaka to straszne Nie da rady tego zamienic na twarozek,jajecznice ew. jakas owsianke? I ja bede chodzila na trening ok. 8 rano wiec nie jestem pewna czy dam rade zjesc to sniadanie 1,5h przed hm Moze zamienimy to na cos lekkiego i tak ze 45min przed treningiem ?
Czy lososia moge zamienic czasem na np. kawalek wegorza? nie bedzie za tlusty? bo mam do niego czesty dostep oraz orzechy wloskie moge zamienic np. na migdaly lub nerkowca?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
30min po treningu silowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Olibques Areoby 30 min po treningu silowym? czyli wracam z silki i wskakuje na rower np. tak ? Przepraszam za te wszystkie pytania ale ja naprawde jestem zielona

Moralesszklanka chudego mleka z łyżką miodu - jakieś pół godzinki po treningu Czyli moge dodac do tego kofeinke i zrobic sobie kawe z mleczkiem i miodem po treningu ?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zamień na płatki owsiane i WPC, napisałem Ci w podsumowaniu
Zrób sobie miks: 50g WPC, 50g owsianki, łyżka miodu i szklanka chudego mleka. Wrzuć do blendera i wypij. Tak chyba będzie najlepiej.
Z jajkami nie da rady, bo przed treningiem są za ciężkie. To samo z twarogami.
Węgorza jak najbardziej, orzechy też możesz zamieniać na migrały czy nerkowce.
Kawę oczywiście możesz. Ale tą szklankę mleka wypij mimo wszystko

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-09-17 10:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie musisz wracac z silki na silce, konczysz trening i rowerkujesz na koniec, Treningi sa szybki duzo ci nie zajma

Morales miod do WPC? , nie bedzie za slodkie?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-09-17 10:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kupuję Ostrowię, więc moje nie jest
Wolę posłodzić miodem i mieć z tego full korzyści i dobry smak niż jakieś sztuczne dodatki.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-09-17 10:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Oki,wszystko juz wiem Dziekuje wam bardzo, zaraz sie dokladnie zmierze, wrzucam wymiary i od Poneidzialku jade z dieta a we wtorek o 8.00 na silownie Hihi Jestescie super i macie naprawde duzo wytrwalosci do mnie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To ty musisz miec, przede wszytskim, wytrwalosc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poczatek prosze o Pomoc.

Następny temat

Mięśnie brzucha

WHEY premium