SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lemoniadowy Dziennik Treningowy - Debiuty 2013

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dobrze powiedziane :D żeby tylko przeżyć :D najlepsza jest pierwsza godzin a po węglach, pozostałe 23 to katorga:/

Wrzucam fotki z ostatnich 3 tygodni, pierwsze robione 23.02 a drugie z dziś:



Został ostatni tydzień, już tylko na ostatnie poprawki.

Zmieniony przez - Lemoniadowy w dniu 2013-03-17 00:35:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dzisiejsze śniadanko chwilę po wypiciu 15g BCAA powder:



Całą redukcję jadłem makaron pełnoziarnisty, nie powinno się zmieniać w ostatnim tygodniu źródła węglowodanów, ja niestety zapomniałem wczoraj kupić :/ więc poszperałem i znalazłem kilka ciekawych produktów :) między innymi kaszę jaglana, ryż dziki no i kuskus który to pozwoliłem sobie zrobić :) Niewątpliwie jedna z lepszych kasz.

Do tego standardowo 200g piersi z kurczaka :) Dziś wolne od siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powinno się zmieniać w ostatnim tygodniu źródła węglowodanów

wrzuć na luz, to kulturystyczny zabobon jakich wiele choć sam się do niego stosowałem ostatnie tyg ale to raczej dla spokojnej głowy.

Pomyśl sam przed 21-wiekiem, lata 90,80,70 itd. Kulturyści nie mieli nawet wagi elektronicznej, więc jedzenie ważyli na zwykłych mało dokładnych wagach lub po prostu na oko. Ryż był tylko biały itd. Jakoś formę potrafili zrobić
Może przykład Doriana z grand prix 96 nie będzie dobry, bo to inna masa, metabolizm i suplementacja nie mniej była masa lżejszych, kulturystów amatorów i też robili dobrą formę

Wydaje mi się, że dziś robi się z tego przesadną magie. I przejmowanie się ziarnkiem ryżu w tą czy w tą, to bardziej problem psychiki niż ciała. A takie podejście żeby nie zmieniać źródeł jest raczej dla świętego spokoju, spokojnej głowy. Żeby później w razie nie wypału(złe odwodnienie/ładowanie itd.) nie myśleć - a może jakbym trzymał się jednego źródła to byłoby lepiej itp.

Więc luźne majty! przejmowanie się bardziej negatywnie wpłynie na Twoją formę niż ten kuskus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dzięki za info :) dobrze wiedzieć :) Sporo w tym racji, ja dla świętego spokoju postanowiłem nie zmieniać źródeł od dłuższego czasu, żeby potem w razie czego nie móc zwalić winy na to lecz na inne czynniki. Choć teraz moge gdybać że może jak bym zmieniał co chwile produkty to może forma była by lepsza :P W tym sporcie do póki nie będzie sie zawodnikiem z 10 letnim stażem ciężko bedzie cokolwiek stwierdzić :) Dobrze że są starsi koledzy bardziej doświadczeni w tym temacie od których można czerpać właśnie takie informacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Popieram Adama. Sam jem 3 produkty węglowodanowe i niedawno wprowadziłem zmianę
Zmiana sylwetki na zdjęciach jest bardzo dobra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Dobrze to wygląda, jak nie zawalisz ketozy i ładowania to będzie konkret forma.
Powodzenia

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Wczorajszy dzień bez treningu, poświęcony na odpoczynek, jednak przez zajęcia na uczelni nie wiem czy bardzie nie wypocząłbym na siłowni :/

Nieco ciężej mi się dzisiaj wstało do tego z bólem gardła:/ brakowało my teraz tego żebym się rozłożył.

wrzucam foto jedzenia przygotowanego i popakowanego już na cały dzisiejszy dzień oraz dwa kolejne:



w sumie prawie 4kg piersi z kurczaka, z masą pieprzu cayenne i kurkumy :)
Wczoraj wieczorem robiłem jeszcze przedostatni piling całego ciała, kolejny, już ostatni w środę przed goleniem i pierwszym malowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
najwazniejszy tydzien powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
jak przyrzadzasz kure?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Konkurs na fotkę z Hi Tec Nutrition" - pyania

Następny temat

sprawdzenie treningu

WHEY premium