SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lemoniadowy Dziennik Treningowy - Debiuty 2013

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dziś czuje się już znacznie lepiej, antybiotyk dalej ciągnę ale pokazałem się juz na siłowni. Trening zrobiony bardzo pozytywnie.

Zdecyduję się na Mistrzostwa Śląska, później czas pokaże, nie czuję się dobrze przygotowany ale nie liczy się dla mnie miejsce na podium póki co, a doświadczenie. I wiem już na pewno że będzie to Klasyk tym razem.

Przysiad 5x10
Wyprosty podudzi na maszynie 4x10 - stopy do zewnątrz
Wypychanie jednonóż na suwnicy 3x12-8 stopy szeroko z rotacją zewnętrzną
Zginanie podudzi siedząc 6x10 - stopy wąsko z rotacją zewnętrzną
Zginanie podudzi leżąc 4x10 - stopy wąsko z rotacją zewnętrzną

Wspięcia na palce stojąc 3x max

Po wszystkim 15g BCAA Powder i Aero 40min na bieżni

Nawet nie bylo źle, ostatni trening nóg robiłem 1,5 tygodnia przed zawodami czyli dzis mijają równo 2 tygodnie. Żyły na nogach powychodziły jak nigdy, trening nastawiony głównie na rozwój głowy przyśrodkowej czworogłowego i bocznej części grupy tylnej.

Dieta na dziś:

1. Posiłek: 50g Pumpernikla, 100g piersi z kurczaka + 200g białek jaj, 7g oleju rzepakowego chilli
2. Posiłek: 40g płatków owsianych, 200g białek jaj + 30g WPI, 15g orzechów włoskich
3. Posiłek: 35g kaszy jaglanej, 200g piersi z kurczaka, 15ml oliwy z oliwek

Trening

4. Posiłek: 45g ryżu Basmati, 200g grillowanej piersi z kurczaka
5. Posiłek: 40g kuskus, 200g piersi z kurczaka, 7g oliwy z oliwek
6. Posiłek: 50g Pumpernikla, 100g piersi z kurczaka + 200g białek jaj, 50g awocado
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulowałem już prywatnie, ale gratuluje tutaj raz jeszcze mów lepiej jak w święta Ci pasuje trening(jeśli w ogóle), ustawimy się gdzieś i pojedziemy do miejscowych gold's gym'ów hehe

Zrobimy bdb trening i strzelimy jakieś fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Dzięki Adam :) Ja już prawie zdrowy, więc spokojnie możemy się zobaczyć w sobotę do południa jeśli by Ci pasowało :) Daj znać co do godziny i miejscówki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
No to widzimy się na Śląsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pamietaj jestes debiutantem nie masz nic do stracenia a zawsze mozesz pokusic sie o jakas niespodzianke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
dokladnie, kuruj sie teraz i szlifuj forme i tak juz pokazales bardzo dobra forme mimo choroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
T.Pabiniak Masz rację! :) nic mi nie szkodzi spróbować, do stracenia nie mam nic, mogę tylko zyskać :)

choroba myślę już mnie opuściła, dziś czuję sie bardzo dobrze, antybiotyk ciagnę dalej mimo to. Trening jak i cały dzień bardzo pozytywny, rano po przebudzeniu wrzuciłem porcję aminokwasów BCAA Powder, standardowo wiśnia po czym 200g piersi z kurczaka + 40g ryżu basmatii + 7ml oliwy z oliwek.

Kolejny posiłek, przedtreningowy to 200g parowanej kury + 40g kaszy kuskus + 7ml oliwy z oliwek.

Barki:
Wyciskanie sztangi siedząć zza głowy 6x10
Wyciskanie sztangi z przed głowy 4x12-8
Unoszenie hantli bokiem w górę 4x12-8
Unoszenie ramion bokiem na wyciągu 3x10

Triceps:
Pompki na poręczach 5x12-8
Francuskie wyciskanie zza głowy siedząc 4x10
Prostowanie ramion na wyciągu podchwytem 4x10

Brzuch:
Unoszenie nóg ze zwisu 3x max

Po wszystkim 20g BCAA Powder i Aeroby, standardowo bieżnia 45min.

Dieta w dalszej części dnia to:

3. Posiłek: 200g grillowanej piersi z kurczaka, 40g ryżu Basmatii, 7ml oliwy z oliwek
4. Posiłek: 200g szprotek wędzonych, 50g pumpernikla, 50g awocado
5. Posiłek: 240g rostbefa wołowego, 200g słodkich ziemniaków z cynamonem, 7ml oliwy z oliwek
6. Posiłek: 200g białek jaj + 30g WPI, 40g płatków orkiszowych, 15g orzechów włoskich

Mega polecam wszystkim kanapkę z pumpernikla posmarowanego awocado ze szprotkami wędzonymi, coś niesamowitego, mógłbym to jeść na tony. Wrzucam fotki posiłków:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Białka z 60 jaj pod te święta już przygotowane :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Dokładnie to samo pytanie mam do ciebie bo widzę, że masz tego trochę nazbierane :)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Konkurs na fotkę z Hi Tec Nutrition" - pyania

Następny temat

sprawdzenie treningu

WHEY premium