SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LeLuM PoLeLuM - czyli jak zostać Galem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
nie wiem na jakiej jestes diecie ale skoro celme jest redukcja to chyba dieta powinna byc redukcyjna :)
mnie sie kilka spraw nie podoba.
1. panierka- to maxymalna ilosc zbednych i zlych kalorii.
2. paluszki krabowe- przeczytaj sklad ile tam jest kraba a ile mączki a maka na redukcji wskazana nie jest :)
3. zacytuje burnejke: trzeba wpyerdlaac stejki a nie kanapjećki" co to wogole ma byc jajecznica z jednym plasterkiem indyka?? stary żryj miesa ile wlezie a jak najmniej chleba a ja widze ze u ciebi eodwrotnie jest.
4. jest lato masa pysznych swierzych warzyw a ty wpierdzielasz mrozonki !!!!

estetyka i podanie potrraw i roznorodnosc i pewnie tez smak na duzy plus ale czy to dietetyczne jest.....

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
e tam, gość wie co robi
poza tym ma do zbicia 10 kg, na diete typu oliwa z kurczakiem przyjdzie jeszcze czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
[quote=[)@IVI!@/V]Co rozumiesz pod pojęciem rozciąganie? Normalny stretching?


Tak normalne rozciąganie ze wskazaniem na nogi, skłony na wyprostowanych, wykopy, w siadzie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
No to nie rób tego przed, a po treningu. Na pewno znajdziesz niejedno wyjaśnienie dlaczego zasięgając pomocy w Googlach

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
bullet77
nie wiem na jakiej jestes diecie ale skoro celme jest redukcja to chyba dieta powinna byc redukcyjna :)
mnie sie kilka spraw nie podoba.
1. panierka- to maxymalna ilosc zbednych i zlych kalorii.
2. paluszki krabowe- przeczytaj sklad ile tam jest kraba a ile mączki a maka na redukcji wskazana nie jest :)
3. zacytuje burnejke: trzeba wpyerdlaac stejki a nie kanapjećki" co to wogole ma byc jajecznica z jednym plasterkiem indyka?? stary żryj miesa ile wlezie a jak najmniej chleba a ja widze ze u ciebi eodwrotnie jest.
4. jest lato masa pysznych swierzych warzyw a ty wpierdzielasz mrozonki !!!!


Cześć :)
Gdybym miał nóż na gardle to zgodziłbym się ze wszystkim o czym piszesz, ale ja na chill outcie podchodzę do redukcji bo tak jak pisze kolega wyżej nie mam już wiele do zbicia i to że czasem pozwolę sobie na pewne rzeczy nie powinno być większym problemem.

1. Panierka - unikam bułki tartej, zdarzy mi sie zjeść coś w panierce gdy nie mam czasu przygotować michy bo jestem poza domem, a posiłek robi dziewczyna (patrz pasztet z cukini czy jakaś tam ryba była) a wydaje mi się że odnosisz się do wczorajszych mielonych i tu Cie zaskocze bo panierka zrobiona w jajku z otrębami i owsiance, jedynie się troszke mocno spaliła i może mylić
2. Wiem jaki skład mają paluszki krabowe, dorzucam kilka sztuk do posiłku, więc bez przesady :)
3. Jest tak dlatego że oprócz indyka nie lubię nic z mięsa, a ostatnio nie miałem okazji być u rzeźnika. Nie mam zamiaru jeść czegoś na siłę, nie jestem pod ścianą :)
4. A skąd wiesz że mrożonki? dużo świeżych warzyw kupuje, chociaż mrożonki też żeby nie latać ciągle po sklepach (brak czasu)

Dzięki za rady, ale ja to wszystko wiem, tylko moje podejście jest takie a nie inne

Mimo wszystko czuje sie dobrze, sylwetka ulega poprawie, więc po co się mordować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
DZIEŃ 9

AERO
Cross trainer 30min

MICHA
12:00 Placuszki owsiane
15:00 Kurczak z rożna
17:30 Dorsz z ryżem i papryką
20:00 Makrela wędzona



SUPLE
Creatine x4
Omega3 x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
DZIEŃ 10

Jakie suple byście polecili na rzeźbę?

TRENING
Rozgrzewka na worku

Wykroczne 12/10/10
MC 15/12/10
Wyciskanie sztangi na płaskiej 15/14/12
Unoszenie sztangi sprzed głowy 15/15
Uginanie ramion z hantlami 15/15
Prostowanie ramion z hantlami w opadzie 15/15
AERO
Cross Trainer 30min

MICHA
15:30 Pieczywo chrupkie z pieczenią rzymską + jabłko
17:00 Foccacia + orzechy włoskie
20:20 Dwa filety Basy z ryżem i cukinią
22:00 Serek wiejski

Drugi filet i więcej cukinii ciągle na grillu, na fotce połowa...


SUPLE
Creatine x4
BCAA x14
Omega3 x3
Magnez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11300
Czemu różnica czasu między posiłkami to mniej więcej 2 godziny? I czemu pierwszy posiłek dnia jest mniej więcej o 12?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Khali - godzina roli nie gra

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Bo jest na J/NJ, tzn. trzyma post przynajmniej
k***a Panowie chłop wiec co robi, trzyma post, bawi się posiłkami, przy większym bf i tak zleci jeśli będzie mniej kalorii niż potrzeba, a później jak będzie trzeba to się weźmie za miskę lepiej.
Serio myślicie, że tylko suchy ryż + pierś z kurczaka da efekty ?
Widzę większość to profesjonaliści.
Można jeść i smacznie i w miarę zdrowo, jak od czasu do czasu coś wpadnie to chyba nie zdechniemy....
Skoro są efekty to tak trzymaj i sukcesów życzę.

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2012-07-28 13:51:51

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2012-07-28 13:59:29

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta (do oceny)

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium