SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LeLuM PoLeLuM - czyli jak zostać Galem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
khali
Czemu różnica czasu między posiłkami to mniej więcej 2 godziny? I czemu pierwszy posiłek dnia jest mniej więcej o 12?


Tak jestem na j/nj i staram się w ciągu 8 godz zmieścić z całą michą.
Czemu mniej więcej o 12? Bo treningi siłowe jak i aeroby robię na czczo, stąd tak późno startuję z pierwszym posiłkiem, ale tak jak pisze kolega post pod Twoim, godzina nie ma znaczenia.

davidnth - piwko dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
SOBOTA CZAS WAŻENIA I MIERZENIA

Waga - 91,6

Biceps - 39
Klata - 109
Pas - 91
Biodra - 97
Uda - 61

W ostatecznym rozrachunku jestem zadowolony, 1kg mniej, większy biceps i klata, biodra i udo w dół, jedynie pas Ale wszystko do zrobienia. Nadchodzący tydzień musi być hardcorowy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Zapamiętam choć czekaj, zaraz niektórzy spytają - jak to piwko na redukcji
Po prostu Cię rozumiem, sam jestem w podobnej sytuacji tylko, że ja mało ważę i jak będę mógł znów solidnie zacząć trenować to będę starał się zrobić jakąś przyzwoitą masę na LG i postaram się udowodnić wszystkim, a przede wszystkim sobie, że nie jest to możliwe tylko i wyłącznie na ryżu i piersiach, póki co jestem na deficycie bo jeszcze nie mogę trenować więc nie chce się zbytnio zatłuścić, pozwalam sobie na sporo, a jakoś nie zauważyłem negatywnych skutków, czuje się całkiem nieźle !

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2012-07-28 16:17:04

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
davidnth
jak będę mógł znów solidnie zacząć trenować


Kontuzja czy przerwa/regeneracja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Niestety nieciekawa kontuzja, problemy z kolanem, zero przysiadów, ciągów itd., więc to co mogę robić to dla mnie nie są treningi, dziś 1 raz na rowerze 45 min i jako tako.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Coś o tym wiem, bo dawno temu miałem problemy z mięśniem pół ścięgnistym uda, w tym prawie 2 miesięczna przerwa przez mostek/żebra i niedawno nadgarstek (który ciągle mi dokucza) a wszystko przez treningi mma, dlatego chwilowo dałem sobie spokój z nimi, a wrócę do tematu jak skończę redukcję i zacznę się masować :P

Dobra idę jakieś placuszki owsiane wszamać, albo babkę z owsianki upiec bo zgłodniałem 3maj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
No mi też jeden posiłek został zacząłem od 15 jeść i ok 20 skończę, póki co pękam, frajda z możliwości zjedzenia zapotrzebowania w moim wypadku w 2 posiłkach.
Powodzenia, pozdro

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
DZIEŃ 11

AERO
Cross Trainer 60 min

MICHA
14:30 Pieczywo chrupkie + filet z indyka + jabłko
17:00 Naleśnik z jajek (kurczak, brokuły, cebula, papryka)
19:00 Makaron, kurczak i szpinak :)
21:30 Śledzie + garść migdałów





SUPLE
Creatine x4
Omega3 x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
DZIEŃ 12

Miał być DNT, ale że robiliśmy pizze postanowiłem pojeździć trochę. Wieczorem Cognac z lodem i mały lolek :)

AERO
Cross Trainer 45min

MICHA
12:00 Placuszki owsiane z jogurtem naturalnym i orzechami włoskimi
15:00 Pieczywo razowe z indykiem, pieczenią i pomidorem
17:30 Pizza (Indyk w plasterkach, warzywa, mozzarella)
20:00 Łosoś wędzony





SUPLE
Creatine x4
Omega3 x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
DZIEŃ 13

Nuda i gorąc, tak mogę podsumować dzisiejszy dzień.

TRENING
Rozgrzewka na worku
Przysiady ze sztangą 15/12/10
MC 15/12/10
Wyciskanie sztangi na płaskiej 18/16/14
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 15/15
Uginanie ramion z hantlami 15/15
Wyciskanie francuskie 15/15
AERO
Cross Trainer 40min

MICHA
13:30 2 jaja na twardo, kurczak ze szpinakiem i papryka + banan
16:00 Makaron razowy z sosem(tuńczyk, warzywa)
18:00 Kromka razowego z indykiem i kawałek placka owsianego
20:30 2 krążki ryżowe i pasta jajeczna (jajka, jog.naturalny, przyprawy)







SUPLE
BCAA x14
Creatine x4
Omega3 x3
Magnez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta (do oceny)

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium