SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LeLuM PoLeLuM - czyli jak zostać Galem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
normalnie ze 2 bym zjadł od ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
k***a, a ja na pizzę już z 2miesiące mam chęć, a tu LC się człowiekowi trafiło, chyba niedługo ładowanie/cheat day !

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
marian86
Pizza wygląda zaj**iście :) aż mi smaka narobiłeś :) Sam klepałeś ciasto ?


Tak sam robiłem, kilka dni temu robiła żonka tym razem ja, jeszcze jedne odwiedziny się szykują i chyba znowu będę robił jutro/sobota bo raz że zaspokoi kilka osób, dwa że tanio i przyjemnie. Po tym cywilnym odwiedzają nas znajomi, przeważnie z jakimś podarkiem na nową drogę życia, więc wypada coś zrobić, sam się dziwię że tylko 3 lechy shandy wypiłem przez cały tydzien

Ale minusem jest to szamanie bo waga do góry poszła, czeka mnie jeszcze jedna wizyta znajomego z kobitą i po niedzieli micha musi być na 100% już bo tak być nie może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Mów mi dalej

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja drugi tydzień nie miałem w gębie węglowodanów, jedynie warzywa

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
"barman" pełną gębą

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
daget... na twoje pytanie z tematu jest tylko jedna odpowiedz...
tak jakoś mnie naszło żeby Ci odpowiedzieć

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Kociołek był próbowany ale bez soku

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta (do oceny)

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium