SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladiesowe stylizacje i porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
paula.cw
Ja teraz po weselu i co? Oczywiście nie mam zdjęcia. Tylko jedna sweet focie w biegu :p


U mnie to samo, też żadnej porządnej foty w całej kreacji z biżuterią, fryzurą itp., tylko jakieś selfie albo zdjęcie w lustrze Ostatecznie byłam w tej czarnej sukience, tylko kryte szpilki zmieniłam na sandałki, żeby było lżej i bardziej letnio, tak jak Paatik radziła I nie byłam jedyna w czerni, a szału na czerwień nie stwierdziłam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Słuchajcie mam dylemat kupiłam sukienkę na chrzciny, ale padało i ubralam co innego; teraz zastanawiam się czy mogę ją ubrać na własne poprawiny. Są one organizowane w formie grilla na zewnątrz, ale też z muzyką i dj'em na sali. Chcemy by było luźno. Wrzucam zdjęcia i proszę o rady

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja bym pewnie ubrała chociaż na wszystkich poprawinach na których byłam młode miały bardziej eleganckie kiecki nawet jak był to grill. Może dlatego żeby się bardziej wyróżniać no i to jedna z niewolielu okazji żeby się tak wystroic :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
Nene - sorki - ale za fartuszkowato jak na Pannę Młoda na własnych poprawinach nawet na grillu. Chrzciny to inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Domyslałam się, że takie będzie wasze zdanie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
też bym się na swoje właśne poprawiny jednak bardziej wystroiła, a ta kiecka będzie fajna na inną okazję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
Przez te Wasze weselne dylematy to postanowiłam zajrzeć do mojego mauzoleum sukienek. Te co nie były jakoś super extra wygniecione to przymierzyłam - niektóre niestety już mocno się "przeterminowały", ale białą, żółtą i czerwoną to chyba wypiorę i na urlop wezmę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
niestety żadnej bym nie ubrała Paatik czas odświeżyć szafę

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie podciąganie!

Następny temat

smukłe uda - jak pozbyć się mięśni

WHEY premium